| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa ma fac cu o fata din cls. Ea are prieten dar imi spune ca ma place. Si mie imi place mult de ea, si chiar m-am sarutat de multe ori cu ea cand venea cu mine de la liceu la tara ca are rude acolo. Prietenul ei este in spania si am int cand vine acasa si mi-a zis ca la anul`!
pe facebook are doar 2 poze cu el atat am impresia ca nu prea tine la el. Cand sunt in clasa cu ea ma tot tachineaza ma pupa pe obraz, ma musca de umar ma, ia de par si mai multe ma ia in brate. DECI CE SA FAC? CUM SA MA PORT CU EA? SI CE CREDETI MA PLACE SAU NU?

3 răspunsuri:
| sorinL1 a răspuns:

Orice relatie este o experienta, o lectie de viata.
In alta ordine de idei... sari pe ea.

| xdeex a răspuns:

1. fata e cam curvix
2.hmmm probabil
3.Ar trebui sa o intrebi daca ea chiar vrea ceva intre voi.

| xdeex a răspuns:

O intrebi pur si simplu.deschizi discutia despre relatii bla bla