| Adda097 a întrebat:

Nu stiu cum sa incep...Deci,eu si prietenul meu suntem impreuna de cateva luni si cand merg la el acasa si suntem singuri ma mangaie si alte alea(practic cred ca se numeste peeting ce facem noi). Faza este ca eu ma simt super bine dar cred ca el nu simte aceiasi placere pe care o simt si eu..Am inteles ca la baieti peetingul e cam dureros.Ce sa fac sa il fac si pe el sa se simta bine? Mentionez ca nu vreau nici eu nici el sa ajungem la sex, nu suntem pregatiti.Dau funda pentru ajutor!

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Iti dau un Sfat :In Timpul Pettingului ar fi Indicat sa iti faca el tie Primul ..si apoi tu lui.Nu vreau sa dau detalii dar e foarte Periculos sa face-ti in acelasi Timp atingeri sau sa te atinga pe tine la P*** cu aceeasi mana cu care s-a atins pe Organul Copulator.Dealtfel pentru Baieti e Chinuitor Pettingul pentru ca se excita la nebunie dovada find si Lichidul Preejaculator pe care il au.In alte ordine de Idei fereste-te de Lichidul asta. Cert e ca pe noi ne doare foarte tare sa va vedem goale si sa nu putem sa o facem cu voi dar se gasesc si alte metode. Poti sa incerci sa ii faci sex oral.Normal ar fi sa iti faca si el tie ca sa nu te simti prost.Dar daca iti e scarba e normal, nu e obligatoriu. Poti sa il Masturbezi cu mana pana ejaculeaza dar tind sa am impresia ca e nevoie de mai mult ca sa ejaclueze. Aveti grija ca e foarte Periculos daca ajunge ceva pe la Vagin. Daca nu mai esti Virgina ar trebui sa te gandesti daca sa iei in calcul si eventualitatea de a o face cu el. Pana la urma daca ai Impresia ca e un Baiat oki de ce nu ai facea sex cu el.Eu recomand sa faci Dragoste ca e mai Romantic.

| Adda097 explică (pentru Danysan):

Am uitat sa mentionez, nu suntem dezbracati in timpul asta.

Răspuns utilizator avertizat