| MoiiiX a întrebat:

Buna TPU.Nu stiu cum sa va intreb dar, Virginii la primul contact sexual ce li se intampla? Dar la virgine? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| TeAsTa666 a răspuns:

laughing)rolling on the floor)ce omlaughinglaughing

7 răspunsuri:
| OCTAVY a răspuns:

Se intampla acelasi lucru la amandoi:
NU MAI SUNT VIRGINI!laughing

| cevacumva a răspuns:

Incearca si vei vedea,, nu la toata lumea e la un fel,, la fete se rupe himen

| Azµre a răspuns:

Baieti : NIMIC
Fete : Se rupe himenul!
NU EXISTA, SE RUPE ATA! Este o prostie!

| 1234abcd a răspuns:

La baieti nimic(descopera ceva nou..contactul sexual)iar la fete li se rupe himenul(pe unele le dor, pe altele nu, la unele le curge sange, la altele nu..depinde de la persoana la persoana)

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Baieti nu simt prea multe, li se rupe ata, la primul act sexual, iar fetele li sa rupe himenul, si e mai dureros, dar aici depinde si de organism, sunt fete mai elastice care nici nu simt cand au primul act sexual, si sunt fete care le dor foarte tare.

| IoanameYoYo a răspuns:

La mine mi s-a rupt himenul, m-a durut un pic.