| InsaneDoll a întrebat:

Care credeti ca este cel mai faimos/a cantaret/a din Romania?
>Funda:

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Cel mai faimos? ...cred ca inna, la momentul actual datorita popularitatii! dar cu siguranta nu este si cel mai bun!

75 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Paula Seling si Marcel Pavel.

| Louise21 a răspuns:

Inna

| cornel a răspuns:

Inna

| cornel a răspuns:

Innahappy

| Floreenofficial a răspuns:

Inna Logic.
Si Madalina Manole ca toata lumea a auzit de ea...

| bfvhjcv a răspuns:

Calin goia :X:X
face parte din trupa voltajlove struck
sau dan bitman din trupa holograf:X
amandoua trupele imi plac la nebunielove struck

| Oxanna a răspuns:

Din pacate, cum la noi in tara sunt promovate non'valorile in mare parte... INNA dar ar fi multe alte nume mari care ar trebui sa fie cunoscute...

| Irinna a răspuns:

Faimoasa este Inna.
Dar voce nu prea are(parerea mea!)
Voci bune in Romania sunt Andra si Paula Seling!

| R9kitty a răspuns:

Inna. Nu doar cred, ci stiu ca este.

| Nikk96 a răspuns:

Inna deoarece stie toata Europa de ea, si la baieti cred ca Edward Maya.(are 70 si ceva de mil. de vizualizari Edward pe youtube)
Insa eu am alti preferati:Marcel Pavel si Andrahappy

| Anastasiaa a răspuns:

Andreea balan :d. desi nu este prea mediatrizata, toti, de mici, stiam melodiile ei, erau cele mai frumoase big grin.

| ruxi a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:33, s:0&tx=39&ty=18 --- Razvan Fodor

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:25, s:0 ---inna

al tau?

| forever4you a răspuns:

Sunt foarte multi care au noroc si in tara nostra cat si in celelalte taribig grin

Dupa mine o trupa care are succes in strainatate este Akcentlove struck

| melyyy a răspuns:

Inna clar! si nu numai in Romaniawinking

| Andreea14Bianca a răspuns:

Inna...deoarece a cantat cam in toata europa si ia cucerit pe fiecare rand pe rand! Ar trebui sa ii fim recunoscatori pentru ca datorita ei tara noastra mica a devenit cunoscuta in lume.

| dydy1 a răspuns:

Andralove struck nu stiu daca altii o considera asa dar vocea ei e superba:p

| MaraSM a răspuns:

Ori e Inna, ori e Andreea Banik sau Andreea Balan

| yoo23 a răspuns:

Pai normal ca Inna e cea mai faimoasa cantareata din Romania.
dar imi place mult de Antonia ( Morena :X )

| Gicone a răspuns:

Trupa Voltajhappy

| kolcov a răspuns:

Cred ca Connect-r si Smiley sunt cantaretii anului 2010 din Romania, dupa parerea mea big grin

| nevermindpeople a răspuns:

Edward Maya.

| kire a răspuns:

Inna

| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Inna

| anonimaDeLa3 a răspuns:

La fete Inna! si la baieti Puya. Funda?batting eyelashes

| Asdfasdefta a răspuns:

Inna, desi nu prea merita.

| FlOwErPoWeR a răspuns:

Inna logic

| f a răspuns:

Nu stiu de ce dar cred ca stefan banica jr...sau smiley.credthinking

| RappiNOnProductioN a răspuns:

Inna, nu sunt fanul ei dar ea a castigat cele mai multe premii la RMA 2010, multi artisti au spus ca ea este.nu sunt fan inna.

| lindemona a răspuns:

Cea mai faimoasa este Inna, evident.