| DeaaDeiutza a întrebat:

Buna TPU.Am devoie de ajutoru vostru...Eu le plac la 2 baieti dar si mie imi place de iei..Nustiu cui sa-i spun da.Toti mi-au spus sa ma pun cu ala care imi place mai mult...Dar mie-m place de am-doi. Cear trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| TheSearcher a răspuns:

Pe unul din ei il vezi mai special. Ceva te incanta, te atrage la el mai mult decat la celalalt. Cand vei fi indragostita vei sti alege. Pana atunci pot spune ca ambii sunt doar buni prieteni de ai tai si tii la ambii nu mai mult decat ai tine la un prieten foarte bun. Gandeste-te bine si alege ce iti doresti.

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Azi cu unul, maine cu celalalt. Cui nu-i convine, sa se retraga!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-l alegi pe care-l placi mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asigură-l pe unul dintre ei că după ce-l termini pe celălalt, o să te întorci şi pentru el. Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| diana26 a răspuns:

Eu cred ca ar trebuie sa vezi cu care dintre ei ai mai multe in comun

| RamboBike3 a răspuns:

Alege cu care te intelegi mai bine si vezi care iti ofera mai multa iubire ...Stiu ca e greu de ales intre 2 dar fa cumva sa alegi corect pe care il alegi sa arate bine sa te iubesca sa se copoarta frumos cu tine ...ascultati inima SUCCES

| smartlink a răspuns:

De acord cu TheSearcher!