| AlleXx5785 a întrebat:

O fata s-a indragostit nebuneste pot spune de mine. Suntem impreuna cam de 3 luni, am facut o gramada de chestii in afara de dragoste. Ea este foarte simpatica, dar a inceput sa ma calce pe nervi. Imi tot spune ca ma iubeste cel mai mult si ca ar renunta la orice pentru mine. A incercat sa-si convinga parintii sa nu mearga nu stiu unde in vacanta doar sa stea cu mine, dar eu nu o prea cred. Ea ar vrea sa facem si urmatorul pas in relatie, dar eu nu prea mai simt mare lucru pentru ea, desi daca m-as desparti de ea mi-ar fi greu. Apropo, eu am vrut sa facem dragoste prima oara si acum ea imi spune ca si ea vrea. Chiar nu stiu ce sa facsad va rog ajutati-ma, nu vreau sa o ranesc.

Răspuns Câştigător
| JustMe_7096 a răspuns:

straight face tipic...rolling eyes decat sa stai cu ea si sa iti bati joc de ea mai bine va despartiti! sincer! adica stiu ca o sa o doara dar mai ar durea-o sa afle ca ai stat cu ea si nu mai simteai nimic pentru ea! crede-ma ca stiu ce spunstraight face nah...acum faci ce vrei dar nu inteleg cum te-ai plictisit de ea asa de repede daca e draguta, te iubeste si vrea sa faceti si dragoste! ce vrei mai mult?raised eyebrows

5 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

laughing cum adica ce vrea? vrea sa suga tocul, sa se umileasca, sa care genti... asta vrea! mi-e mila de aia.

| Lummy a răspuns:

Buna! vb serios cu ea si spune-i ce simti si ce ai de gand.

| hahaha a răspuns:

Indiferentawinking nu o mai baga in seama, si poate renunta, sper sa dea roade la tine, ca la mine nu a mers, m-am aflat in aceiasi situatie, si inca sunt si a inceput sa-mi placa fata, deci cat mai repede scapa de eawinking

| Sylvyutza_6230 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te desprati de ea...decat sa faci dragoste ca ea doar asa dn dragul de a o face sau ca ea iti cere acest lucru.nu va mai raniti sentimentele asa fara rost. dicuta ca ea explica.i situatia si chiar daca o sa o doara pe moment.ca timpul va intelege gestul pe care l.ai fqt!

| Frumusica_Maria_1997 a răspuns:

Te iubesc viata mea cipri si nu mai pe tine vreau sa te iubesc si nu mai tu sa fii inima mea numai tu si nu mai tie ati dau dragostea mea si nu telas nu contaza ca tiam gresit daca ma iubesti ma iertisad crying