| BassHunter13 a întrebat:

o intrebare am si euhee hee
Tocmai de cateva zile am facut sex si este pentru prima datahee hee mi-a placut dar intrebarea mea estebig grine ce nu m-am putu termina dupa cam vreo 10 -15 min mia "murit"si nu am apuc sa ma termin! ii ceva normal?
Ceva sfaturi pentru viitorhee hee

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E normal la inceput, mai ales daca esti mic, daca relatia cu partenera nu este suficient de puternica sau daca ai facut exces de masturbare in adolescenta.

| Zumbalaarebeca a răspuns:

laughing daca e pentru prima data e cam greu sa iasa totul perfect din prima repetitia e mama invataturiwinking

| xKmKzExKAmiKAzEx a răspuns:

Da e ceva normal. uh vrei ca din prima sa rezisti mult?
daca continui sa faci asta o sa rezisti mai mult
altii prima data au reusit decat cateva minute si uh te plangi ca ai rezistat 15? raised eyebrows

| BassHunter13 explică:

Ii vb ca nu m-am terminat de loc! adica nu am spermat

| alexutzza_6179 a răspuns:

Da e ceva normal...mai ales daca ai zis ca e pentru prima data...