| Element_3470 a întrebat:

Salut am si eu cateva nelamuriir..am facut prima data sex pe la 7-8 ani (eu sunt circumcis) iar de curand o fata mi-a facut un handjob si chiar a durat ceva sa ma ttermin (c-am 20 de minute,cu pauza)
In cateva zile ma voi duce la prietena mea si o vom face dar mi-e putin frica sa nu ma termin direct dupa ce o bag, e normal? Credeti ca voi putea sa ma tin la fel de bine ca atunci cand mi-a facut fata aia laba?

Răspuns Câştigător
| Vix999 a răspuns:

Si de unde vrei sa stim noi cat te tine pe tine? Daca iti dai drumul repede, fa o mica pauza si ia-o de la capat. Daca e prima data cand faci sex cu ea.e foarte posibil ca primul numar sa tina putin. Daca vrei sa fii cat mai sigur ca te tine mai mult masturbeaza-te inainte sa te vezi cu ea happy

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde cat esti de excitat...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai facut sex la 7 ani? cu cine cu Barby sau cu Mickey Mouse?

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns (pentru suntserios):

Documenteaza-te si tu inainte sa comentezi!

| suntserios a răspuns (pentru acvilasurprinzatoare112):

Pot sa ma documentez si despre fizica nucleara si tot nu o sa imi dau seama de ce a facut el sex la 7 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma potii lamurii si pe mine ce inseaman circumcis si de ce sa ajuns la asta la nastere happy puppy dog eyes oricine stie tongue