| adrian1988 a întrebat:

Intrebarea mea este:de ce de fiecare data cand vreun copil da un raspuns stupid la o intrebarea serioasa cere cu nerusinare funda? adica unde in regulament scrie ca trebuie sa dai funda la fiecare intrebare pe care o pui? nu mai zic ca eu am dat si inca o sa mai dau raspunsuri, sfaturi si ajutor celor care cer fara sa am pretentia sa primesc o funda sau vreun multumesc.

2 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Copilarii!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pentru ca, copilul ala ce da un raspuns este la fel ca si raspunsul dat de el fara suparare.Sunt multi care au o obsesie cu fundele astea si multi raspund doar pentru a primi asa ceva de parca conteaza sau intereseaza pe cineva cate funde are X Y.Bafta!