| alecsandrar a întrebat:

ma numesc Alecsandra si am o mica problema.luna aceasta mi-a venit menstruatia pe 14 decembrie si nu m-a tinut mai mult de trei zile, ceva normal pentru mine, nu m-a tinut niciodata mai mult de 3 zile si tot timpul vine regular.Pe data de 29 acestei luni am facut dragoste cu iubitul meu a ejaculat in mine si ma asteptam sa raman insarcinanta. Dupa sase zile mi-am facut un test de sarcina si a iesit negativ. Intrebarea mea este:de ce nu am ramas insarcinata? Iimi fac mari griji.Va rog frumos sa imi dati un raspuns. Va multumesc

3 răspunsuri:
| alabala_4392 a răspuns:

Sarcina este o loterie. Banuiesc ca nu vrei sa ramai insarcinata deci, nu te juca. Repeta testul de mai multe ori caci nu au acuratete de 100%. Ai grija pe viitor

| ayanaa a răspuns:

Poiii` uh vrei sa ramai? draga mea daca tia iesit negativ trebuie sa il mai faci inca o data! si partea cu cilul nu te inrijora, este normal, la fel am patsit si eu happy fii calma! toate se vor rezolva! succes!

| Puma05 a răspuns:

Hhhhhhh! Eu stiu ca o femeie nu ramne din prima gravida "de cum te-ai eliberat in ea" unle ramn imediat alte mai greu, alte au nevoie de un tratament pentru a ramne gravide. De exp: "O foasta iubita de-a mea faceam dragoaste cam tot tipul si ma elibera in ea des dar nu ramanea geavida pentru ca cand era mai mica a racit la spate si asta a afecato in al fel cel putin asta a spus ginecologul. Porbablil tu esti una dintre femeile care ramne mai greu gavide.

Eu te sfatuesc sa te duci la ginecolog este cel mai bine si sa nu iti fie rusina ca nu ai dc sunt chesti normale.
Mult succes!