| kijary a întrebat:

Buna TPU o intrebare prosteasca sa zic asa : Daca o fata inoata foarte multi se poate dezvirgina? Inainte sa tragi o concluzie ca sunt idiot, am citi un articol pe internet, si explica detaliat. Ce credeti? Eu unu nu vad cum s-ar putea intampla asa ceva dar na. happy

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Nu putem crede in toate aberatiile scrise. Daca ar exista in mod real acest pericol, atunci parintii nu ar mai accepta sa-si dea fetitele la inot.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Atata vau spalat creierele cu "virginitatea" asta incat o luati razna si credeti toate aberatile

suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista o mica posibilitate. Himenul ala se poate rupe la o activitate fizica mai intensa, iar inotatul presupune o activitate destul de intensa

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca prin absurd s-a intamplat cuiva. undeva, aiurea in lume, asta nu inseamna ca toate fetele care practica inotul risca sa isi piarda virginitateaNu trebuie sa luam de bune si adevarate toate articolele mai ales cele din ziare mai de senzatii gen CAN-CAN.

| LoveSleep a răspuns:

Nici vorbă.

| NumaiIdioti a răspuns:

Alt articol spune ca poti ramane gravida

| CristiDinBanat a răspuns:

Nu, doar daca in timp ce inota nu a cunoscut un delfin!