| 11092017 a întrebat:

O să scriu pe scurt. Luna aceasta am avut menstruatie. După 3 zile după ce mi s-a terminat am avut niște stări: ameteli, greață, stare de voma, dureri de cap. Cam 2 saptamani au ținut până în ziua de astăzi. De cateva zile mă umflu foarte tare, nici nu pot mânca. Ieri am făcut un test de sarcină și a ieșit negativ. Mentionez ca îmi cade foarte mult păr. Mi am facut programare pentru analiza dar nu sunt locuri nicaieri si abia pe 17 nov trebuie sa ma duc. Ce ar putea fi? Stau în stres toată ziua. Mulțumesc mult.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil ca boala de care sufera organismul tau sa poata fi diagnosticata corect in urma acelei consultatii programate si a analizelor medicale care vor fi efectuate in laboratoarele de specialitate. Multa sanatate!