| B3HappyN0Worry a întrebat:

O să spun povestea mea laughing Am cunoscut acum 7 luni un băiat. La început eram doar foarte buni prieteni dar apoi am început să ne iubim, şi am făcut vreo 4 luni împreună. Era o "relație la distanță" laughing. E adevărat, o cam țineam în certuri înainte dar împăcarea era cea mai dulce laughing Şi de 2-3 săptămâni a început să mă ignore total, nu-mi răspundea la mesaje chiar dacă era pe Facebook, îmi dădea seen, etc. Şi na, ca orice fată curioasă l-am întrebat ce naiba are şi de ce face asta, a omis complet să îmi spună şi a zis că încă mă iubeşte şi că îi pare rău pentru ce a făcut laughing (minciuni, zic eu.). Dar apoi a continuat la fel. Şi ieri l-am mai întrebat, pentru ultima dată, să decidă odată ce vrea să facă şi să nu mă mai țină ca pe o fraieră. Şi ghiciți ce, am primit block rolling on the floor. Şi jur că nu înțeleg motivul, pentru că mereu a omis să-mi spună. Eu m-am cam săturat de el, de faptul că în timp ce mă ignora posta pe Facebook chestii haioase, şi de mofturile care le făcea, şi probabil de aia am râs ieri în loc să plâng când am luat block laughing Chiar dacă încă n-am reuşit să îl uit. Acum că mi-ați citit povestea, vreau să văd ce concluzie trageți voi, şi ce putea să se întâmple cu el ca să facă asta, mulțumesc! Fundă!

Răspuns Câştigător
| lalla97 a răspuns:

O fi gasit alta fata..sau nu te iubeste si a vazut ca dragoste cu sila nu se poate..sau a aflat ceva legat de tine si nu i.a placut. funda?

1 răspuns:
| Antonio_Crantea_2000 a răspuns:

Probabil s-a indragostit de alta!