| Just4Joker075 a întrebat:

o sa trec direct la subiect. Am cunoscut o fata, de 2 saptamani vorbim in fiecare zi, are ceva al iei care m-a facut sa ma indragostesc, imi place mult de ea, nu stiu daca ma place asa cum o plac eu, dar mi-a zis ca sunt dragut, Astazi i-am facut o surpriza, intr-adevar a ramas surprinsa cand m-a vazut, i-am oferit o ciocolata foarte buna de la Heidi si un buchet de trandafiri splenzizi, am stat ce am stat cu ea de vorba si apoi a trebui sa plece. vreau si eu sa ma ajutati cu sfaturi si pareri, ce as putea sa mai fac, sa o fac sa ma placa si mai mult, cum o fac sa se ndragosteasca de mine, si ce subiecte as pute aborda in discutiile cu Mirela :*

Răspuns Câştigător
| Kenya a răspuns:

Dragut gest din partea ta. In primul rand,nu pune intrebarea aia "Vrei sa ii cu mine?" sau mai stiu eu ce. Pur si simplu asteapta momentul potrivit pentru un sarut, de acolo incepe o relatie, dupa parerea mea.
Poti vorbi cu ea despre viitor, despre hobby-uri, poate gasiti ceva in comun si o sa ai un plus pentru o eventuala relatie,

| Just4Joker075 explică (pentru Kenya):

Buna Kenya, am uitat sa mentionez ca, in acest timp nu i-am pus deloc aceasta intrebare, " vrei sa fi cu mine " sau altceva e genu, si-a dat singura seama ca imi place de ea din gesturile mele, gesturile de bun simt adica ii vorbesc foarte frumos cu EA :*

6 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, Atata timp cat te poorti frumos cu ea e cel mai frumos cadou pe care il poate oferi un baiat unei fete. Invit-o la un suc

| Kenya a răspuns:

Ai facut bine atunci big grin

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Ofera-i flori, spune-i in fata ca o iubesti si ca nu poti trai fara ea.Sarutati-va, surprinde-o, garantez ca ii va placea. Bafta! happy

| Sfatosul2012 a răspuns:

Da poarta te frumos cu ea. Pai ar trebui sa incerci sa afli cat mai multe despre ea. Ce ii place? Poti sa o scoti si la o plimbare prin parc sau la cinema.

| Cosmina33 a răspuns:

Paai, dai mesaje dragute dimineata si de noapte buna. Apropiati-va mai mult iar apoi o poti intreba daca vrea sa fie impreuna cu tine. De obicei, fiind fata, asteapta ca tu sa faci primul pas. Din moment ce a acceptat trandafirii sigur are ceva pentru tine. happy Succes!