| drgutza a întrebat:

O sa va pun cateva intrebari, raspunde-ti va rog. Sunteti virgini? Mai sunteti virgini? In ce pozitie faceti sex?

Răspuns Câştigător
| Lollipopy a răspuns:

Cu capul in josbig grin

15 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Nu mai sunt si mi place pozitia 69. tie?

| neutrino a răspuns:

Te intereseaza in ce pozitie face sex un virgin?

| Slow a răspuns (pentru neutrino):

This one made my day rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te astepta la prea multe raspunsuri serioase.
Astea sunt intrebari intime care nu ar trebui sa te priveasca si chiar daca suntem sub anonimat, cine se respecta nu isi calca in picioare intimitatea.
Daca vrei sa afli ceva legat de sex si nu ai intrebat doar ca te freca grija de ce facem noi in intimitate, fii directa si spune-ne.

| DrBanciu a răspuns:

Buna seara drgutza. Inainte sa-ti citesc intrebarile, pentru ca evident sunt mai multe si proase, a trebuit sa ma opresc asupra numelui tau si sa observ, deasemena, ca e la fel de prost ca intrebarile deoarece: 1. Faci doctorii de ras : Dr Gutza; 2. Esti analfabet/analfabeta si nu sti sa sacrii corect draguta.

Revenim la intrebari :
Prima: Eu nu, din 77 in timpul cutremurului eu prestam.
A2a: Acelasi raspuns ca la prima, ratatule/ratato.
A3a: In ce pozitie cere mata.

Primesc funda?

| ElHombre2000 a răspuns (pentru DrBanciu):

Prea tare..tot respectul meu il aveti!

| adriang95 a răspuns (pentru DrBanciu):

Chiar dacă totuși Krem este contemporan cu mine, nu îl consider motivul pentru care îți spun: mă-ta se scrie cu cratimă, d-le „doftor"...

| drgutza explică (pentru DrBanciu):

Du-te dracu sa te ia! du-te tare vino lent pentru mine n-ai talent! sti ceva du-te dracu!

| DrBanciu a răspuns (pentru drgutza):

Penibility level : over 9000. Sa incepem :
1. Ai uitat o virgula.
2. Se incepe cu litera mare dupa un semn de punctoatie
3. Te repeti
4. Nu e amuzant
5. Mori

| drgutza explică (pentru DrBanciu):

E nah, dar uh ce oi fi! du-te dracu!

| DrBanciu a răspuns (pentru drgutza):

Se scrie tu nu ''tuh''. Si cred ca ti-am mai zis de 5 ori. dupa!? etc se incepe cu litera mare.
Cretinule/Cretino nu sunt ma`ta sa te educ.
Penibil.
Ai bacu` luat macar?

| drgutza explică (pentru DrBanciu):

Cretina ii mata si tactu! Nu am bacu luat, pentru ca sunt clasa a opta, prostu dracu. Si nu ma face pe mine cretina, boule! DU-TE DRACU SA TE IA DE HANDICAPAT!

| DrBanciu a răspuns (pentru drgutza):

Copil de clasa a 8a sa vorbeasca asa si sa gandeasca asa. Doamne. ti-as dori cancer, dar nu e etic.

| BlackStarAlex a răspuns:

Nu mai sunt, imi place sa stau in cap cand fac sex.

| MafiotuDeBucBOSS a răspuns:

Stai virgin, e mai bine pentru sanatate.