| xGloryaax a întrebat:

pai imi place mult de tot de un baiat care se poarta super atent si frumos cu mine dar tot nu sunt sigura daca ma place... dar stati nu e asta problema, problema e ca, cand il vad imi vine sa il sarut dar nu un sarutel obisnuit unl pasional si lung. ce credeti daca l-as saruta am putea fi impreuna? sau as parea prea disperata si nebuna? va spun sincer il vad peste tot il visez sunt inebunita dupa el

Răspuns Câştigător
| biBii07 a răspuns:

Acum depinde si de el, daca e noncomformist si accepta saruturi din astea spontane e posibil sa ii placa, dar asa nu inseamna ca sunteti impreuna. Cum spuneam te poate crede disperata si nebuna doar daca e un indoctrinat care accepta satururi dupa a3a intalnire intre 4 ochi daca nu ii poti pune un semn de intrebare. Eu cred ca e mai bine sa te abtii si sa astepti momentul potrivit in care esti sigura ca si el vrea un sarut din partea ta si atunci nu pari nici disperata.

8 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna
Este normal sa iti vina sa il saruti "pasional si lung" doar iti place,te atrage.Daca l`ai saruta si,sa presupunem,ca si el te`ar placea ar interpreta bine reactia ta si poate chiar ar vrea sa fiti impreuna,asta daca este tipul de baiat mai tupeist,sigur pe el. Daca te place si este mai timid,s`ar putea sa se "sperie" de initiativa ta. Daca este mai timid,ar trebui sa incerci sa il abordezi altfel,sa iesi cu el,cu prietenii lui si cu prietenele tale, sa te interesezi de pasiunile lui.
In schimb, daca nu te place s`ar putea sa te considere disperata sau sa te ia in ras si sa te batjocoreasca cu amicii sai.
Totul este sa afli daca te place sau nu.
Take care :*!

| LifeIsAJoke a răspuns:

El trebuie sa fie cel care face primul pas. Daca e mai timid poti chiar sa il intrebi daca vrea sa te lase sa il saruti asa in gluma si vezi ce zice.

| Alis_5793 a răspuns:

Zic sa ii spui ca ai o surpriza pentru el si sa inchida ochi si atunic il saruti.

| NCL a răspuns:

Buna.Parerea mea ar fi sa mai astepti sa "umble "el dupa tine.si sa fie si el la fel de innebunit dupa tine.Lasa.l pe el sa isi exprime sentimentele si atunci vei fi mult mai fericita si increzatoare in tine:* sa ai grija

| mriuls a răspuns:

da ai parea disperata daca l'ai saruta asa dintr'o data pentru ca el poate nu simte acelasi lucru pentru tine cel mai bine ar fi sa ii spui ce simti pentru elwinking

| RalucaaMTFK999 a răspuns:

Spune-i ca-l placi si intreaba-l si pe el daca te place.Asa aflii tot

| xGloryaax explică:

Am uitat un mic detaliu el a inceput sa umble dupa mine primulD:

| ςคωч a răspuns:

Ana daca iti place asa de mult baiatul ar trebui sa-i spui nu? parerea mea.si eu cred ca da daca l-ai saruta ati putea fi impreuna.incearca...incercare moarte n-arewinking si prietenul meu a procedat la fel.mai intai m-a sarutat si apoi mi-a cerut prietenia... sper ca te-am ajutat.