| KyTTy_2552 a întrebat:

pai mie imi place de un baiat din scoala mea dar el e cu 2 ani mai mare decit mine, mereu cind ne vedem cu privirea pai el s uita in ochii mei si mereu cind ma vede pe coridoarele scolii pai ma impinge cu umarul sau imi face citeceva mie ( ma place si cum sa-i spun ca il plac ( ajutor (((

Răspuns Câştigător
| N0name_7278 a răspuns:

Bunahappy
Pai diferenta nu e prea mare. Daca zici ca te impinge cu umarul, vrea sa iti atraga atenita.CLAR. Te poti baga in seama cu el la scoala.
Ii poti cere id-ul de YM.
Numarul de telefon NU. Asta e treaba lui happy.
Pe Messenger puteti vorbii diverse lucruri.
De exemplu: Daca are un status.thinking Cu "Nervi" Sau ceva de genu' te poti baga in seama cu el. Daca nu, il iei si tu cu "Ce faci maihee hee"
Binee...oh go on Inainte"Buna".
Sau mai exista o calehee hee Poti pune la status"Numar nou b-)"
Si daca intr-adevar ii placi ti-l va cere.Acum depinde de baiat poate nu este asa timidhappy.
Succeskiss.
Sper ca te-am ajutathappy
Fundaapuppy dog eyes?

1 răspuns:
| Ciufulituuu a răspuns:

Pai...daca zici ca te impinge te place si cum sa ii spui e un lucru complicat...cred 1) ii ceri numarul de telefon
2)idu de mess
3)si dupa aia pe mess ii zici ca il placi
4) te combini cu el
Foarte simplu
Good Luck