| xuAnnnet a întrebat:

Buna TPU.
Pai. povestea mea incepe acum un an cand am cunoscut un baiat si pur si simplu il adoram. Eram din aceeasi scoala eu a7-a si el a8-a. El era genu de baiat rau care se enerva cam din orice si se dadea la toate fetele din scoala se le punea mana la fund happy Problema e ca eu eram foarte indragostita de el si inca mai sunt. Nu imi vine sa cred ca a trecut un an si nici pana acum nu am avu curaju sa merg la el sa ii spun ca il plac acum el e a9-a la liceu si eu a8-a. Nu ne mai vedem in fiecare zi deoarece el nu mai e la scoala si ne veem rar. Chiar daca a trecut un an eu nu am incetat sa il iubesc si sa tin la el si orice as face nu pot sa il uit. Colegele mele imi zic sa il las in pace pentru ca el nu e genu de baiat care sa iubeasca si sa tina la o fata. Dar eu nu le ascultam pentru ca stiu ca si cel mai mare golan se poate schimba.Cum sa fac in asa fel sa nu mai fiu timida sa ma duc odata sa ii spun ceea ce simt? Nu vreau mai tarziu sa regret cand o sa il vad cu alta pe strada happy :3 :*

Răspuns Câştigător
| stark47 a răspuns:

Asta nu e bad boy, e doar un pusti pus pe sotii.
cat despre tine, infruntati temerile sau ele te pune la pamant.
acum e timpul sa incepi sa experimentezi aceste lucruri, daca nu acum, mai tarziu va fi si mai greu

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca iti doresti ca mana lui sa mai atinga si fundul tau, atunci lasa timiditatea ( care?!) si du-te la el. Numai asa vei putea fi rezolvata. Altfel, ramai bine-mersi cu timiditatea ta intreaga si cu fundul nepipait. Buletin ai?

| xuAnnnet explică (pentru neutrino):

Da, am si buletin!

| Oana04 a răspuns:

Incepe incet nu `Fast and furious`happy.
Poti sa-i dai cerere de prietenie pe facebook sau ask. Daca deja il cunosti poti sa-l intrebi despre el si sa deveniti prieteni. Dupa ce ati devenit prieteni, ii poti spune ca-ti place de el de cand e in clasa a8-a.II spui direct pentru ca la genul asta de baieti le plac fetele directe.Si sa nu-ti fie frica.Se va obisnui cu ideea, crede-ma.Lasa-l un timp sa puna lucrurile cap la cap si dupa totul va merge de la sine.