| FurryMeheGurl a întrebat:

Parca traiesc intr-un film, sau cel putin intr-o telenovela.Am un prieten [stiti acel baiat cu care am avut atatea drame? uitati-va la intrebarile anterioare].
Am cunoscut un baiat acum 2 zile, si astazi mi-a spus despre relatia lui.Mda,si ce credeti? Ii merge foarte rau.Astazi mi-a spus ca S-AR PUTEA sa se indragosteasca de mine si sa fim impreuna.Imi place de el, dar ca de un prieten mdeci..si nu ma pot desparti de Jeff[prietenul meu..bff nu iubit happy ] ...si tot flirteaza cu mine. Zice ca ar putea sa ma imbratiseze forever XD.

Ce sa fac? ..parca sunt intr-o telenovela...Nu stiu de ce sunt asa de prietenoasa...si plus,ca el se crede foarte fraier si ca nu ar putea sa se imprieteneasca cu o fata, pentru l-ar face prost din prima..sau asa de genul.
CE SA FAC x-(

FUNDA.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Aici e vorba si de ceva prostie.

| Melii94 a răspuns:

Hotaraste-te ce faci.Nu ii amagii doar ca nu esti tu decisa.