| SteffRoccs a întrebat:

Pe 19.05. 2012 am facut dragoste cu iubitul meu(eu fiind virgina), el a ejaculat in mine. Pe 24.05. 2012 mi-a venit menstruatia care m-a tinut 5-6 zile, dar in cantitati mai mici si fara dureri. Acum, pe 14.06. 2012 iar mi-a venit menstruatia, care m-a tinut pana in seara aceasta, 17.06. 2012. Credeti ca ar fi ciclu peste sarcina? As putea fi insarcinata? Stiu ca nu este locul potrivit, dar vreau doar niste pareri. Multumesc

6 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Eu nu pot sa pricep cum de exista retarzi care nu au pic de creier si care-si gasesc pereche! Cum mama dracului sa il lasi sa se termine in tine? tu stiai ca prima oara cand o fata are parte de actul sexual are cea mai mare sansa sa ramana gravida? Repet ce-am mai zis de mai multe ori: muuulte fete sunt fraiere...isi rateaza viata si copilaria cu distrusi! Treaba ta si a celor in situatia ta, dar nu uita:esti responsabila si avortul nu e solutie, ci crima!

| Nastia a răspuns:

Fa test.

| CariocaAlba a răspuns:

Doua mai mici chiar.laughing)

| Pitzipoanca a răspuns:

Mai, de ce a ejaculat inauntru? Oooof. S-ar putea si asta. Fa-ti un test de sarcina, e mai sigur. Sau chiar 2.

| Psychomind a răspuns:

Da, se poate. Fă-ți un test de sarcină. Dacă ai 19 ani, sinucide-te, iar dacă nu, supraviețuiește! rolling on the floor))))))

| Sfatuitorul2 a răspuns:

Pampers sunt cele mai bune scutece, iar suzete de calitate gasesti la orice farmacie