| shadowmaster12 a întrebat:

pe 4storyEG se pot folosi hackuri si am gasit cateva dar sunt in germana(multihack by dunexx v1.5) si vreau sa stiu daca functioneaza pe versiunea EG engleza..si daca se poate sa imi spuneti cand trebuie activat, dupa logare dupa ce intru pe caracter sau cand? merci mult si scuzati categoria dar am pus aceeasi intrebare pe jocuri pc si nu am primit raspuns

Răspuns Câştigător
| Afdtat a răspuns:

Dupa logare si dupa ce intri pe caracter parca asa faceam eu! si da merge pe EG