| machupi8t a întrebat:

vreau si eu sa imi spuneti ce pot folosi. : Am primit de ziua mea o placa de par si mi-e sa nu raman cheala sa mi se arda parul. Ce pot folosi? Si inca ceva... eu sunt ft saraca de aceea nu imi pot permite orice sad va rog mult. FUNDA! Scuzati categoria sad

Răspuns Câştigător
| DedeeAndreea a răspuns:

Pai,atunci,este una calitativa! Asta inseamna ca o poti folosi cu incredere, dupa parerea mea, insa nici eu nu sunt sigura... Poate mai ai prietene care au folosit acelasi tip de placa de par sau unul asemanator, iar ele iti vor spune.Macar incearca placa de par o data, doar pe cateva suvite de par, si daca esti multumita, o poti folosi in continuare.Bafta!

3 răspunsuri:
| DedeeAndreea a răspuns:

Buna,D8Miax3.In primul rand,depinde de calitatea placii de par,desi tu ai spus ca esti saraca, deci probabil placa de par nu este prea calitativa. Daca este calitativa, o poti folosi cu incredere, dar nu mereu, ci doar la ocazii.Insa,daca nu este o placa prea buna(calitativa), ti-as recomanda sa nu o folosesti.Mai intreaba-ti si rudele tale, prietenii tai, si mai citeste pe Google despre acest lucru.Eu nu iti pot da un raspuns concret, dar eu zic sa o folosesti macar o data, si apoi vei vedea rezultatele si te vei convinge singura! Bafta! Sper ca raspunsul meu te-a ajutat!

| machupi8t explică (pentru DedeeAndreea):

Buna Maria happy Placa mea este una Remingtonthinking

| DedeeAndreea a răspuns (pentru machupi8t):

Pai,atunci,este una calitativa! Asta inseamna ca o poti folosi cu incredere, dupa parerea mea, insa nici eu nu sunt sigura... Poate mai ai prietene care au folosit acelasi tip de placa de par sau unul asemanator, iar ele iti vor spune.Macar incearca placa de par o data, doar pe cateva suvite de par, si daca esti multumita, o poti folosi in continuare.Bafta!

| AndreeaDeeeea a răspuns:

Pai eu zic sa folosesti placa dar nu zilnic, doar la ocazii, la petreceri, la onomastici etc...am si eu o verisoara care folosea zilnic placa de par si avea mult par iar acum ii pare foarte rau de asta pr ca i s-a ars foarte mult par... sper ca te-am ajutat