| Babyfuckyou a întrebat:

♥ pentru prima oara adica prima noapte de dragoste ♥ plzz dati-mi sfaturi cum sa ma comport atunci adica nu stiu am niste emotii big grin ajutati-ma apelez in special la voi fetelorrr! cum sa ma comport sau cum sa ma imbrac cum sa procedez? aaa nu stiu help me!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bună!
Nu trebuie să te porţi într-un anume fel. Ce e natural, e mult mai frumos. Încearcă să-ţi stăpâneşti emoţiile, deoarece ele pot duce doar la dezastre de tipul blocajelor. Poartă o lenjerie nouă şi curată, şi hidratează-ţi întreaga piele cu un lapte de corp.

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu trebuie să te comporţi într-un fel anume. Dacă el ştie că pentru tine este prima dată, probabil că îşi va imagina că ai emoţii şi va înţelege. Fii sinceră cu el şi dacă ai emoţii, spune-i aşa va şti şi el cum să se comporte. În rest, totul vine de la sine.

| AndreiPiticu99 a răspuns:

Nu-ti trebuie un anumit comportament, fii sincere. daca vrei sal exciti, imbraca cat mai sexy fezii tu ce ai prin dulap si dal pe spate

| Kidooooo a răspuns:

Nu trebuie sa te comporti nicicum.Totul vine de la sine, o sa vezi.
De imbracaminte...nu conteaza cum te imbraci pentru ca el te place asa cum esti tu, nu ii plac hainele de pe tine laughing

| ChocolattexXD13 a răspuns:

Nu trebuie sa te comporti cine stie cum si nici nu trebuie sa ai emotii..stiu ca e normal la primul contact sexual, dar incearca sa le eviti ca e mult mai bine asa. Inainte de "intamplare" ar fi bine sa-i spui sa o ia usor si sa aiba grija cu tine.Nu trebuie sa te imbraci foarte sexi, pentru ca oricum o sa te dezbraci.Nu ar fi nimic foarte special..incearca sa lasi lucrurile sa decurga de la sine pentru ca daca stie ca nu ai mai facut asta si te iubeste cu adevarat iti garantez ca o sa inteleaga faptul ca in unele cazuri nu sti cum sa procedezi. Un mic sfat:incearca sa iti pui o perna mai mica sub fese pentru ca e putin mai confortabil..si inca ceva...nu incerca multe pozitii asa cum sunt la televizor pentru ca s-ar putea sa nu fie prea confortabil. Dupa ce o sa faci sex de mai multe ori, ai putea incerca, dar pentru prima data nu trebuie neaparat nu stiu ce pozitii.
Sper sa-ti fie de folos micile sfaturi.
Nu uita sa te protejezi!
Ai grija de tine si succes!