| anonim_4396 a întrebat:

va mai amintiti de intrebarea mea ca nu-mi gasesc prieten? uite persoana aia care imi place si cu care vorbeam pe un sait ma va lua simbata la disco de fapt eu am venit prima cu ideea.asa ca am niste emotii nu stiu cum sa ma comport cum sa vorbesc cum sa ma imbrac cum sa-l fac sa ma placa. ajutati-ma va rog.mersy anticipat

Răspuns Câştigător
| me1oo a răspuns:

In primul rand trebuie sa vezi ce fel de persoana este, glumeata, serioasa,, ca sa stii unde trebuie sa te opresti, trebuie sa vezi ce ii place sa faca, sa discutati despre acel lucru.sa te imbraci in ceva lejer dar nu haine de (maicute) lejere, dar frumoase, o coafura nu prea exagerata ca sa nu zica ca ai figuri si chestii de genul,(niste bucle, parul drept)funda?