| Mya335 a întrebat:

Buna TPU.Peste citeva zile eu si prietenul meu o sa avem impreuna un an. Puteti sa-mi daci ceva idei de cadouri?( fara parfum, ceas, jucarii)...Multumesc :* Fundita.

2 răspunsuri:
| DouaPuncteD a răspuns:

Sora mea in ziua cand ei au implinit un an i-a facut un tort pe care scria "Te iubesc".
Mi se pare ceva chic.
Multa bafta big hug Si cat mai multe luni si cati mai multi impreuna.

| oanaX a răspuns:

Incearca o rama foto cu o poza cu voi si pe spate scrie-i o declaratie de dragoste, fa-i singura niste fursecuri in forma de inimioare poti sa desenezi litere cu crema pe fursecuri si sa scrie TE IUBESC