| Deeazuzaa a întrebat:

Imi puteti da si mie niste idei de cadouri pentru prietenul meu? :*

3 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Pai hai sa ne gandim. Sa inchiriezi o camera de hotel, sa o amenajezi dupa bunul tau plac, si sa ii oferi o "noapte alba" pe care sa nu o uite niciodata? Ar fi cadoul ideal. big grin

| SeeDifference a răspuns:

In primul rand ce varsta are?

| BrunetteGirl21 a răspuns:

Ceas de buzunar
- Sah de marmura
- Veioza si rama foto asortate
- Romanul tau preferat (sa-l citeasca si el)
- Microfon (sa faceti karaoke impreuna acasa)
- Mini goblen facut de tine
- O sticla de sampanie si frapiera
- Breloc cu un animalut ce l-ar putea reprezenta
- Papusa de portelan care seamana cu tine la par si ochi, care sa ii aminteasca de tine
- Telecomanda universala
- Cana personalizata (cu poza voastra)
- Rama foto cu un colaj cu mai multe poze de ale voastre, din diferite perioade
- Pernuta rosie (din puf de gasca, daca vrei sa "impresionezi" – foarte comoda)
Suport cu forme de inimioara pentru gheata
Tricou cu mesaj de la tine inscriptionat