| aaadddyyy a întrebat:

voi cum va concentrati la invatatbig grinbig grinbig grin de cate ori ma apuc de invatat ma i-a somnul, si cum reusiti sa invatati noaptea? va rog sa ma ajutati...cel mai bun raspuns primeste >funditaaa: scuzati categoriabig grin

Răspuns Câştigător
| YONYELLA2012 a răspuns:

Pai programul meu e cam nasol... Am ore de la 12 la 19 si jung acasa in jurul orei 20. Asa ca ma pun pe invatat si uneori invatand se face 1-3 noapte. Ma pun sa dorm si ma tezesc la 9. Mai itru pe net si mai invat ceva si o iau de la capat. Eu invat cel mai bine noaptea cand totul e linistit si nu e nimeni care sa ma tot intrerupa, dar sunt si nevoita sa invat seara din cauza felului in care am orele si nu imi vine somn niciodata. Poate te ia somnu pentru ca nu iti place sa tocesti!

| aaadddyyy explică (pentru YONYELLA2012):

Eu ajung acasa pe la 16 si cand ma apuc de invatat parca trece prea repede timpul si observ ca mai am mult de invatatsad am incercat sa invat noaptea dar nu pot sta sa invat mai tarziu de 1 si las pe maine si acum ma simt atat de stresata si nu stiu cum sa fac sa termin odata cu totul pentru ca anul asta am baculcrying

12 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Aloooo, ce-i cu intrebarea asta la "Dragoste&Sex"?

| aaadddyyy explică (pentru MMadalina):

Pai am spus scuze categoria dar e cea mai accesata si am nevoie urgenta de raspuns...crying

| MMadalina a răspuns (pentru aaadddyyy):

Daca nu pui intrebarea la categoria potrivita risti sa nu primesti nici un raspun folositor ( scuzele sunt inutile ). Ce naiba, e asa greu sa respecti regulamentul?

| aaadddyyy explică (pentru MMadalina):

Da exemplul cel mai bun esti tu(scuze)daca nu vroiai sa ma ajuti pur si simplu nu raspundeai nimic si daca tot ai citit intrebarea nu cred ca te durea mana sa dai TU un raspuns FOLOSITORwinking

| MMadalina a răspuns (pentru aaadddyyy):

Dau raspunsuri FOLOSITOARE la intrebarile care sunt puse acolo unde le este locul, asta ca sa inveti sa pui intrebarile la categoriile potrivite.

| aaadddyyy explică (pentru MMadalina):

Si te-ai gasit tu sa imi dai lectii...pun intrebarile acolo unde vreau si stai linistita ca nu sunt nici prima nici ultima care NU RESPECTA RAGULILElaughingrolling on the floor

| YONYELLA2012 a răspuns:

Nu obisnuiesc sa beau energizante sau cafea... m-am obisnuit cu programul asta. Nici in week-end nu pot dormi mai mult de 6 ore/noapte.

| aaadddyyy explică (pentru YONYELLA2012):

Sincera sa fiu te invidiez as vrea si eu sa pot sta pana la orice ora sa INVAT pentru ca daca nu invat pot sa stau ba chiar stau pe net panala 5 dim

| YONYELLA2012 a răspuns:

Am exersat vreo 3 ani asa ca...

| corneliaxD a răspuns:

Nu prea stiu ce sa zic..bea un energizant sau in orice caz ceva care sa contina cofeina sau ia niste suplimente alimentare..pe mine astea ma ajuta...si eu am zile in saptamana in care ajung acasa la 8 si cand ma a somnul iau o gura de aer sau imi dau cu niste apa rece pe fata. sper sa te ajute big grin

| aaadddyyy explică (pentru corneliaxD):

Sincera sa fiu si eu stau permanent cu cafeau langa mine altfel parca nu pothee hee multumesc