| bhaaa a întrebat:

Deci, peste 3 saptamani este majoratul prietenului meu, este foartme romantic, si simplu il face fericit orice primeste de la mine, insa vreau sa fie ceva cat de cat dragut, tinand cont ca este obsedat de masini, viteza, si ii plac foarte mult lucrurile simple dar expresive cu mult farmec. si esentiale :) plssss ajutati-ma [-O<

Eu m-am gandit si la ceva de genul :http://www.borealy.ro/cadouri-barbati/set-cadou-collecti on-car-wine.html dar ajutati-ma si voi :(

2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Eu cred că la ce te-ai gândit tu e numai bun!

| bhaaa explică:

Maiiii multee raspunsuuuri