| anonim_4396 a întrebat:

Plz spuneti-mi si mie cumpot sa imi dau seama daca un baiat ma place. El mereu imi trimite biletele in or si vorbim, in pauze sta cu prietenele mele si cu mine si mereu incearca sa imi faca pe plac. Cind prietena mea ce mai buna l-a intrebat daca ma place el nu a raspuns doar a trimis un :-)
DAU RUNDA! Ms anticipat

6 răspunsuri:
| feraryyy78 a răspuns:

Este destul de evident ca te place din moment ce iti trimite bilete si petrece timp cu tine.

| lolylolypops a răspuns:

Depinde cati ani aveti, poate fi ceva daca si tu il placi incearca sa faci gesturi dragute cu el si dai de inteles ca il placi!

| yo547 a răspuns:

Da 100% te place am si eu un coleg la scoala care face la fel in fiecare pauza si vorbeste foarte frumos cu fetele.Fii sigura ca te place, primesc fundita?

| UsersBoss a răspuns:

Pot sa te asigur ca te place dar arata-i si tu ca simti la fel petru el daca si tie iti place de el. Sper ca te-am ajutat.

| Kent_Stefy_1996 a răspuns:

Buna :* cel mai bun sfat pe care il poti primi de la cineva este acela de a iti asculta inima ...eu spun sa te duci la el sa ii spui ce asteptari ai de la el :* succes

| Kent_Stefy_1996 a răspuns:

Buna :* eu spun ca cel mai bun lucru pe care il poti face e sa te duci si sa vorbesti cu el ...nu incerca sa iti pui prieteni sa il intrebe deoarece te va considera imatura...