| GhitzaCautMiorita a întrebat:

Poate sa imi spuna si mie cineva: inprimul rand, de unde isi ia lumea prezervative, eu de cand merg la supermarket n am vazut in viata mea pe cineva sa cumpere
in al doilea rand, as vrea sa cumpar un pachet de la un supermarket dar nu as vrea sa stau sa analizez ca sa se holbeze toata lumea. Cum pot vedea repede care este bun, mai exact unde este scrisa marimea pe pachet. O poti vedea cu usurinta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Și eu mi-am pus de multe ori întrebarea asta laughing)))

| corbulalbrosu a răspuns:

Mergi la farmacie si ceri farmacistei sa-ti vanda prezervativul de marimea dorita de tine. Nimic mai simplu. Asta in cazul in care iti este rusine ca nu cumva un anumit cineva din magazin, sa observe ce doresti tu sa-ti cumperi. big grin

| Sofer a răspuns:

De la magazine din astea mici. eu gaseam la 2 pasi. Baloane durex ok pentru crocodilul meu.

| Goete a răspuns:

Nu stiu cum o fi in Romania, dar in Centrul de Sanatate sau la Casele de Tineret se dau Gratis

| Dalmore a răspuns:

Dacă nu-și iau din supermarket, își iau din farmacii etc. Uită-te pe net de care-ți trebuie și când ajungi acolo știi ce să alegi.

| DarthNiger a răspuns:

Prezervativele se cumpara de la farmacie, nu de la supermarket.