| k1d0 a întrebat:

Am 14 ani si as vrea sa merg la supermarket sa cumpar prezervative ( ca vreau sa incerc si eu dar sa fiu protejat ).

Intrebarea este:
Cum credeti ca va reactiona aia de la casa cand va vedea ca eu cumpar prezervative (dar mai ales oameni din jur)?

Răspuns Câştigător
| Nocturne0 a răspuns:

Daca iti este frica de cei din jurul tau du-te la o farmacie sau la un magazin mai mic unde sa nu fie plin de oameni... dar sa nu iei chestii ieftine, ia durex

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu-i treaba lui aia de la casa ce cumperi tu sau altul iar ce zic oamenii din jur nici nu ar trebui sa te intereseze, ar trebui sa fi apreciat de ei pentru ca iti iei masuri de,, siguranta,,

| Rizer a răspuns:

Nu are treaba casiera sau cei din jur cu tine! Nu te mai gandi aiurea! Dupa ce ti le-a scanat le iei si la bagi in buzunar si gata, dar cel mai bine e sa cumperi mai multe produse si sa le ghizuiesti pe undeva printre ele, si ia-ti si prietena la cumparaturi! Nu te timora!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pff. cine dracu stie cum vor reactiona. probabil ca esti prima persoana din lume care cumpara prezervative. o a cheme stirile protv sa iti ia interviu. asa o premiera nu va scapa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine cumperi prezervative decat teste de sarcina.

| Danapiandi a răspuns:

Nu are treba cea de la casa cu ce cumperi tu. Iar cei din jur la fel, daca se uita ma ciudat... asta e. Nu e nimic anormal!

| k1d0 explică:

E ca si cum mi-as lua tigari (de la toneta)?

| DrBanciu a răspuns:

Baiete, mai intai intreb`o pe mata cum se pune.

| claudelle76 a răspuns:

Si eu am cumparat prezervative din curiozitate cand am fost minora. Pentru casiera va fi un lucru normal, ea nu poate sti sigur pentru cine sunt, poate le cumperi pentru parintii tai. Cei din jur gandesc ce vor ei, asta e treaba lor, dar uita-te mai intai se nu fie vreo cunostinta printre ei!

| AlexaaaBrt a răspuns:

Pff...serios? 1. ce te intereseaza sincer de ce crede ea? 2.cum o sa reactioneze? nu o sa faca absolut nimic si chiar daca sa zicem ca are vreo problema cu ea nu o va spune cu voce tare k ea e platita doar ca sa scaneze si sa ia bani de la clenti deci stai m-a linistit.