| anonim_4396 a întrebat:

Atunci cand cineva doreste sa achizitioneze prezervative are vreo importanta daca sunt de la farmacie sau supermarket? La farmacie trebuie sa se spuna marimea neaparat? Dati-mi mai multe informatii sau exemple va rog. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

I-am dat un raspuns cu cateva intrebari mai in urma lui cristi665 unde poti afla unele raspunsuri la intrebarea ta. Prezervativele sunt de aceeasi calitate indiferent de unde le cumperi difera doar care este firma producatoare. Iti recomand DUREX

5 răspunsuri:
| LonlyWolf a răspuns:

Nu conteaza de unde sunt cumparate, uita-te la marime. daca sunt prea mici te strang, daca sunt prea mari le "pierzi " un partenera!

| neutrino a răspuns:

Ia-i un mulaj "iubitului", mergi cu el la farmacie, arati mulajul si vei fi servita asa cum trebuie. La supermarket este mai greu asa ceva si cumperi la nimereala.

| fluturas111 a răspuns (pentru neutrino):

"Inteligent" raspuns.

| Lawliet14 a răspuns:

Nu conteaza de unde sunt cumparate cat timp sunt originale. happy

| Dragos_Daniella_2000 a răspuns:

La Farmacie îţi pot recomda care sunt mai potrivite şi care sunt mai rezistente,mărimea e obligatorie de spus, cele mici, te strîng, da? Iar cele mari nu sunt potrivite şi spermatozoizii iesă de acolo. Sper că te-am ajutat, cu plăcere happywinking