| Love4You a întrebat:

Buna TPU povestea mea de dragoste e foarte ciudata si am sa incerc sa vo povestesc pe scurt si sa nu av plictisesc

la inceputul scolii(2010-2011) am cunoscut un baiat, logic ca neam placut din prima, de craciun neam jucat cu zapada am trait clipe tare frumoase, dar tot anul neam ignorat si aproape ca nici salut nu prea neam spus un pr foarte bun a strigat in gura mare ca-l plac nu stiti cat de prost m-am simtit si eu si el dupa tot am incercat sa-mi fac curaj ca sa vb cu el da nu prea am reusit asa ca vineri acum 2 zile (in urma) am mers la el si l-am chemat si l-am intrebat ce parere are si el o zis cas draguta si cai fain si o spus cami da idul lui in pauza urmatoare am vb ieri aproape toata ziua, deci o foarte foarte frumos, da nu stiu nu-s sigura ca el ma place adica el e si mai mare decat mine cu vreo 3 ani, adica eu cum is dezvolatat si se uita aproape toti baieti dupa mine laughing am ajuns la concluzia ca vrea sa se culce cu mine da nu stiu ce sa cred va rog ajutati-maaa crying funda +vot cel mai bun raspuns

7 răspunsuri:
| mihaibr11 a răspuns:

Salut! Nu ai de unde sa stii cum va fi. Sfatul meu ar fi sa incerci, sa-i dai o sansa si vezi incotro se indreapta lucrurile, pentru ca s-ar putea la fel de bine sa vrea sa fie cu tine si din alte motive, nu doar pentru sex. Parerea mea e ca nu vrea doar sa se culce cu tine, pentru ca daca asta-i era intentia, ar fi facut presiuni, in sensul asta, de asta iarna si nici nu s-ar fi simtit prost cand a strigat prietenul tau...Incearca si vezi despre ce e vb, macar o sa ai constiinta impacata ca ai incercat, nu o sa stai sa te intrebi cum ar fi fost daca. Succes

| AnToOniiia a răspuns:

Asta nu poti afla decat in timp. Eu zic sa nu te gandesti ca vrea doar sa profite de tine pentru ca asa am crezut si eu despre iubitul meu cu care sunt impreuna de aproape un an si care mi-a demonstrat ca ma iub sincer, in ciuda barfelor. Daca tu nu vrei sa o faceti, atunci spune-i ca vrei sa te mai ast pana o sa te simti pregwinking Dar sfatul meu este sub NICIO FORMA sa NU accepti sa se culce cu altele(pe motiv ca vezi draga el nu poate sta fara p. laughing). Serios! Daca te iubeste, te asteapta oricatwinking Ar trebui sa incerci sa ai o relatie cu el si sa treci peste prejudecati, ai putea castiga cea mai frum rel din viata niciodata nu stiuwinking

| AnToOniiia a răspuns:

Iar daca ai forme si un tip se uita dp tine, inseamna ca esti buuuna si nu se poate abtine sa nu te priveasca smug nu toti vor NUMAI sex laughing atentie NUMAI

| Love4You explică:

Ms de raspunsuri cred ca am sa incerc

| Princess_6312 a răspuns:

Incearca sa nu mai vb cu cei din jurul tau despre relatiile tale/ Se uita deoarece ai fost si ai vorbit c el si pentru ca el te place. ncearca sa vorbesti cu el in intimitate in locuri in care sa nu va vada nimeni. Cu dormitul nu cred, se gandeste sa fie cu tine, intr-o zi daca e sa treaca cativa ani (acum depinde cati ani ai siu u) o sa va si culcati, dar atunci o sa fi mai relaxata.

| condreavaly a răspuns:

Nu se poate culca cu tie daca tu u te culci cu el. app folositi prezervativ

| Adrian_5136 a răspuns:

Simplu daca ii baiat nu ii exclus ca nu vrea sa se culce cu tine mai ales daca arati si bine (mai mult de 85% asta vrea) dar daca il pui cu botu pe labe de la inceput si ii lasi o sansa ca poate candva va veti culca impreuna (si veti dormi bine) cu timpu dupa o perioada destul de lunga va vrea mai mult de la tine te va vrea pe tine nu numa clipele din dormitor.