| Aniiia a întrebat:

Sunt intr-o situatie dezastruoasa! O prietena de-a mea e foarte foarte foarte supy pe mine.ca i-am "furat" baiatul pe care-l place! Va rog sa cititi pana la capat! Deci mai demult ea a venit la scoala si m-a chemat la ea si mi-a spus ca acel baiat i-a spus ca sa-mi spuna ca sunt draguta. S-A SUPARAT! Apoi, intr-o zi, intr-o excursie, baiatul acela s-a uitat la mine foarte mult si mi-a zambit! S-A SUPARAT! Apoi, vineri, n-am facut ora de tehno si am iesit afara si ei aveau sportul si jucau fotbal si el era portar si varul meu care e in clasa la el, a dat mingea pe deasupra gardului si ei de chinuia s-o scoata. Am stat eu cateva secunde.am asteptat sa vina ea sa-l ajute, apoi n-am putut rezista sa-l vad cum se chinuie s-o scoata si i-am aruncat-o si mi-a mutumit si mi-a zambit! S-A SUPARAT! Mi-a spus ca ei nu i-a multumit niciodata cand l-a ajutat si acum nu siu ce sa mai fac ca nu suport sa mai fie suparata pe mine! Am idul lui si m-am gandit sa i-l dau, i l-am dat dar tot supy pe mine esadce sa fac?

Răspuns Câştigător
| livia_twilight a răspuns:

Pai dupa parerea mea ea nu prea are nici un motiv sa fie suparata pe tine. Tu nu ii spui baiatului pe cine sa polaca si daca te-a ales pe tine e numai treaba lui. Daca ar fi fost o prietena adevarata ar fi alaturi de tine si ti-ar da sfaturi si etc nu ar fi geloasa si ar fi fericita pentru tine. Sper sa nu te superi pe mine dar te poti lipsi de o prietena ca ea. Oricum tu decizi daca baietul merita.

Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Julla a răspuns:

Vorbeste cu baiatul ala si spune-i ca prietenei tale ii place de el iar daca sentimentul o sa fie reciproc pregateste-le o intalnire surpriza "din intamplare" si prietena ta te va iubiwinking