| anonim_4396 a întrebat:

prietena mea e pe ciclu si parintii ei nu sunt acasa, am discutat cu ea sa o facem cand e la ciclu, dar nu i-a cam placut ideea. Mie mi-ar placea foarte mult, de cand eram mic doream asta si i-am spus dar spune ca e scarbos si ca pute. Cum sa o conving?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Are dreptate fata, lasa o in pace, sexul este total interzis cand femeia este pe stop. Ce varsta are fata? Dar tu? Respecta i decizia, nu o obliga cu nimic sa faca sex.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este foarte mica posibilitatea de a reusi sa convingi pe cineva sa-si schimbe parerea in cazul in care are o cu totul alta conceptie in privinta momentului, modului si a "frumusetii" actului sexual in sine. Iar daca si nivelul libidoul ei in aceasta perioada a menstruatiei se situeaza la cele mai joase cote, atunci sansele tale de reusita devin foarte mici sau chiar nule. big grin

| mihai69 a răspuns:

Dacă se spală, nu pute. Dacă pute chiar și așa. e semn că are ceva infecție și mai bine te abții de la a face sex cu ea.

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Are dreptate ce zice ea.

| ZambetColorat98 a răspuns:

Nu prea e bine sa o faci pe stop. Dar daca tot iti doresti spune-i ca tie nu iti e scarba de ea si iubesti tot ceea ce este legat de corpul ei. Iar atunci cand o faci nu va mai curge sange happy