| Heys a întrebat:

Buna TPU.Prietena mea m-a parasit acum cateva zile.Eu sufar dupa ea dar mi-a spus ca ma iubeste dar s-a indragostit de alt baiat si nu poate trai fara el.Eu am inteles ce sa ii fac acu daca mi-a zis cum stau lucrurile dar ieri ma aflat de la o prietena de ai ei(Fiind si eu interesat putin de baiatul cu care umbala) ca eu are o relatie de la distanta cu un baiat de 18 ani (ea are 14). Noi stam in Pitesti si el sta in Timisoare. Mi se pare destul de absurd sa stea cu unu atat de mare in primul rand si in al doilea rand la o distanta asa de mare.Doar sa vb la mess si telefon. Noi ieseam zilnic aproape prim parc la terase si restul stateam la cateva blocuri distanta si ne cunosteam de cand aveam 9 ani.Acum nici nu mai vb cu mine.Nu inteleg cum poate fi atrasa asa pe mess doar prin niste vorbe. Voi ce parere aveti?:I

Răspuns Câştigător
| answer a răspuns:

E cam tra la la! Asa sunt fetele mici si fara minte! Ai vazut reclama aceea cu monstrul din fata monitorului! Cine stie prin ce siretlicuri a facut-o ala sa se, chipurile, indragosteasca de el! Eu stiu doar ca sunt jigodii care seduc prin intermediul messengerului sau retelelor de socializare, apoi le pun pe fete sa faca striptease la web si filmeaza totul! Asta este destul de veche si se practica la scara din ce in ce mai larga, deoarece fetele sunt fara minte la varste mai mici si au instinctul sexual din ce in ce mai devreme dezvoltat, ceea ce le duce la astfel de incurcaturi! Oricum asta mica nu stie ce e aia iubire daca ea iti spune ca te iubeste dar s-a indragostit de altul! Asta e prostie, iar un nemernic profita de pe urma acelei prostii! Spune-le parintilor ei daca ii sti, ca sa o potoleasca, pentru ca e unul dintre miile de cazuri in care, nesupravegheati, ajung sa faca lucruri pe care nici nu le constientizeaza!

5 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Ala poate isi bate joc de ea, nu are si el ce face si nah, iar ea este o copila iar la varsta ei se poate intampla de ex sa ii placa de 2 baieti in acelasi timp etc. trebuie sa mai creasca ca sa isi dea seama ca o relatie la distanta nu prea are sanse sa reziste.

| Aylee a răspuns:

Ma Bogdan, sincer poate a suparat-o altceva, tu ce crezi? I-ai spus ceva ce nu i-a convenit? Daca nu... inseamna ca e un fel de curvulita, care are aere de vedeta.

| harciog a răspuns:

Nu cred ca a fost atrasa doar de vorbe.Cauta saraca ceva mult mai consistent.De sex ai auzit?

| Heys explică:

Harciog iu am 15 ani nu am cum sa fac sex adikca am cum da nu vreau.

| floareaneagra a răspuns:

Nu te merita!sad