| SpeșălGirl a întrebat:

Prietenul meu este cam pervers si nu stiu ce sa fac.I-am zis de la inceputul relatiei ca eu nu vreau sex (pentru ca sunt prea mica) si ca nu o sa fac asta.A zis ca nu este nimic, ca nu se gandea la asta si ca pe el nu il intereseaza acest aspect.A spus ca ma place pentru ce sunt si ca nu este nimic.Insa,de fiecare data cand ne vedem obisnuieste sa ma pipaie cam mult, adica fund si sani. Face asta doar cand suntem noi doi singuri, nu in locuri publice.Doar ca mi se pare ca o face prea des si prea mult.Cum pot sa ii spun asta fara sa se supere? Eu am 15 el 17.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Rau cu rau, dar si mai rau e fara rau. Cine l-ar putea inlocui pe "dobitocul" tau!? asa este formulata o vorba din popor.Nu uita, nu este el de vina ci hormonii care isi fac de cap in trupul lui si abia si-i mai poate stapani. La urma urmei el este aproape un barbat matur cu cerintele specifice varstei, iar tu momentan esti doar o fetita inocenta. Ori vei lua in considerare vorbele lui @mihai69, ori vei suporta in continuare tracasarile lui care nu uita, vor creste constant si progresiv cu cresterea varstei lui.

11 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Este normal sa te pipaie fiindca esti iubita lui si este barbat are nevoie, la varsta lui e vrea sex, nu basme de harap alb, daca tu nu esti dispusa sa ii oferi sex, te retragi elegant si iti vezi de treaba astfel nu-i mai irosesti timpul aiurea baiatului, el e la varsta cand trebuie sa zboare din floare-n-floare

| 132Part69 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Fraierii comenteaza smekerii ***, labagiule

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Sti care e problema lor, desi primesc toate indicele banale ca noi vrem sex, ele tot viseaza la basme si se mint singura apoi tot noi suntem de vina

| RAY a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Ai mare dreptate man, asta e dar majoritatea sunt atrase de badboys

| 132Part69 a răspuns (pentru RAY):

De asta n ai gagici

| RAY a răspuns (pentru 132Part69):

Tu ai?

| mihai69 a răspuns:

Spune-i cât mai sincer și deschis - „ori îți ții mâinile acasă, ori o să rămân eu acasă, să scap de tine"!

| 132Part69 a răspuns (pentru mihai69):

Bazat rege, pup

| Emilian65 a răspuns:

Spune-i ca aceste mangaieri te duc la o excitare maxima, care tie nu-ti face bine.

| sofisis a răspuns:

La varsta ta, ar trebui sa gasesti un baiat tot de 14-15 ani pentru o prietenie strict platonica.
Normal ca un baiat de 17 ani vrea sex. Ar fi ceva ciudat sa nu vrea asta iar daca tu nu agreezi chestia asta inseamna ca tu esti inca foarte mica si nu e cazul sa ai relatii.

| immortalfaith a răspuns:

Presupun ca e virgin, n ai ce i face, normal ca se gandeste la sex
Esti cam naiva daca tu crezi ce spune cineva :p
Nu merita sa faci sex la varsta ta, el nu stie ce inseamna ca e baiat si nu pierde nimic, insa daca nu te intelege paraseste l