| kristal a întrebat:

Voi va lasati iubiti sa va pipaie pe fund si pe sani? este ceva rau?

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde ce varsta ai (aveti). De la o anumita varsta in sus e ceva normal, natural. Dar daca sunteti inca prea mici, e mai bine sa va abtineti si sa va ocupati timpul cu altceva.
Succes!

| katy a răspuns:

Daca e vorba de prietenul meu, nu e nimic rau, daca e altul il pocnesc mai mult ca sigur

| Picasso a răspuns:

Atata timp cat te simti cu fluturashi e de binesmug,eu cred ca sunt cel mai nesimtzit blushing,o pipai in fiecare zi cand ma intalnesc cu ea,bine in public, putin mai gentil big grin, deci NU CRED CA ESTE CEVA DE RAU laughing

| pink10 a răspuns:

Da evident happy Avem o relatie de lunga durata si mi se pare chiar normal happy Noi nu prea ne ascundem in "public" pentru ca nu putem laughing Dar nah' asta e happy Daca el te pipaie pe tine, fa'o si tu smug|Dar nu pe sani si pe fundlaughing

| AnGeL a răspuns:

Nu stiu
din punctul meu de vedere atata timp cat tie iti place asta e ok, dar daca nu iti place si o mai face si in public inseamna ca e nesimtit
alegerea e a ta

Răspuns utilizator avertizat
| Crisstina a răspuns:

Pai. binenteles ca da. De aceea se numeste "iubit". Vei intelege cand vei mai creste.

| habibi2012 a răspuns:

Da logic ca il las asta e atractia unui barbat.nu e rau deloc

| dianca a răspuns:

Da, il lasam...

| Chitaristu a răspuns:

Pai daca chiar sunteti impreuna si nu face asta in public nu e nimic rau, dar daca o face in public, e cam rau... cateodata unii oameni vor numai sa se dea mari ca au iei iubita...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,normal ca il las pe iubi sa ma pipaie, dar si eu pe el

| ZeroGraviton a răspuns:

Nu nu dinpotriva ca sa va apropiati mai mult daca faceti asa!(iti spun din experienta asa am facut cu iubita meawinking )

| DjKobra a răspuns:

E ceva perfect normal happy