| floricica1995 a întrebat:

Prietenul meu mi-a spus ca vrea sa facem sex in fund. Nu am mai facut asa ceva pana acum. Io il iubesc si as vrea dar mi-e teama ca as putea sa fac pe mine. Puteti sa-mi dati cateva sfaturi? Nu stiu nimic despre asta.Ma doare? Sau e misto? Ar trebui sa ma duc la baie inainte?!

12 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

Inainte de toate folositi prezervativ si fate putin cu apa fara sa te stergi si apoi cu o lotiune de corp sau orice crema deoarece acolo e destul de dureros si las-o acolo si spune-i lui sa o bage incet, in caz ca simti durere mai bine opritiva si incercati mai tarziu...baftawinking

| relian a răspuns:

Ai vrut sa spui sex anal.Pai daca iubitul tau a venit cu propunerea e clara de ce vrea asta.stie el ce stie si cea auzit si restul cred ca intelegi ce zic. Daca tie iti place sa faci sex anal sau macar daca esti curioasa atunci nu trebuie sa mai intrebi.Insa daca iubitu tau vrea sex anal atunci nu stiu cit timp o sa mai fie iubitul tau.De ce? Asta o sa iti dai tu seama mai tirziu.De sfaturi nu ai nevoie te descurci si fara, singura chestie este sa vrei sa faci asta.Pe de alta parte de ce jignesti oamenii care iti raspund? Adica omul asta newname iti raspunde frumos si tu ce faci il jignesti? Frumos nu am ce spune.Atunci de ce mai pui intrebari, asa sa te afli in treaba? Daca ala sia pierdut neuronii cum tu spui de tine ce sa mai spuna omu.Ca vrei sa faci sex in fund. Tare de tot.Dar asta e.Insa de durut te doare asa la inceput putin, iar daca e misto de[pinde de persoana.La unele le place la altele nu.Si da trebuie sa mergi la baie inainte ca altfel o sa iasa show mare de tot.Baga "sapun"la greu, glumesc ceva vaselina de rulmenti am vrut sa zic.Sa vii pe aici dupa sa spui cum a fost.Bafta si nu mai jigni lumea pe viitor.

| Oana92 a răspuns:

Da, te doare, dar daca folosesti mult lubrifiant durerea dispare. misto? hmmm...nush ce sa-ti raspund la asta, probabil dupa un timp vei simti si placere. da, ar fi indicat sa mergi la baie inainte si sa ai grija la igiena! nu uita de prezervativ si de lubrifian! bafta!

p.s. nu vei face pe tine, stai linistita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Fă treaba mare înainte cu o zi, pentru a nu apărea surprize în timpul actului.
-Fii relaxată, nu încordată
-FOLOSIŢI LUBRIFIANT, neapărat.Altfel,va fi jale!
-Găsiţi o poziţie confortabilă
-Spală-te FOARTE BINE înainte şi după, în zona respectivă.

Dacă sunteţi atenţi şi faceţi ce am spus mai sus, nu te va durea happy, cred.big grin

Sărbători fericite şi succeS!

| hotdesire a răspuns:

Conteaza enorm sa faci anal cu un baiat cu experienta.
Inainte tu cel mai bine e sa-ti faci clisma in fundulet.
Apoi sa faceti sex oral, sex normal sa aveti orgasm sa fie un act sexual reciproc si sa aveti amandoi orgasm.
Apoi el trebuie cu un deget sa-ti maseze funduletul cu lubrefiant inauntru, apoi cu doua si apoi abia sa te patrunda si sa stie ce face ca altfel doare.

| Cristian0884df11 a răspuns:

Dai la exatlon

| Parizzianu a răspuns:

NU pot sa imi imaginez daca tu ca femeie ai simti vreo placere la acesta intrebare nu stiu sa raspund cat despre iubirea pentru el e ok sa faci asta pentru ca sexul anal e misto si unii barbati sunt inebuniti dupa asta sau doar e o curiozitate dar e ok dar eu vreau sa iti atrag atentia asupra faptului ca tu poti face asta pentru el dar el merita cu adevarat pentru ca oricum vei simti o durere mai ales prima data? El nu o sa simta asta iti garantez deci o faci ori din curiozitate ori trebuie sa fi sigura pe iubirea lui pentru ca mai tarziu sa nu regreti sau chiar sa devina un motiv de repros!

| norb1t32 a răspuns:

hee hee

| supremeKNGSS a răspuns:

O să te doară la început.

| newname95 a răspuns:

Florica vad ca ai vreo 17 anisori.
Cuvantul sex = relati sexualae
Dragostea este alt ceva? Esti sigura ca prietenul tau te iubeste, ci pentru el nu esti doar o pers de facut sex?

| floricica1995 explică (pentru newname95):

Imi place ca gandesti asa profund, dar ce as fi foarte curioasa sa aflu este la ce varsta si in ce conditii ti-ai pierdut ultimu neuron

| qDeff3nS a răspuns:

Pai 1. tio baga in fund 2.ar trebuii sa stai linistita doar daca baiatul are prezervativ: