| Denis6688 a întrebat:

revin cu o intrebare care starneste multe controverse pentru baietii din ziua de astazi, multi se plang ca nu au o prietena ca duc lipsa de afectiune etc., vreau sa ii lamuresc cat si pe mine cat si pe ei ca niciodata nu am inteles de ce toate adolescentele sunt curve.
Chiar asa mult le place sa duca o viata desfranata inca de mici?
Cel mai bun raspuns evident primeste funda.

89 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AngelErmin):

Cat timp nu ai platit-o tu pe niciuna sa se **** cu tine, nu ai nicio dovada că e curva. Vorbesti doar din frustrare ca vulpea care nu ajunge la struguri. Un om cu o gandire avansata nu face generalizari, e capabil sa vada lucrurile mai in profunzime, sa empatizeze, intelege ca viata nu e alb negru, nu doar arata cu degetul si judecă ca omul pesterii
Un om inteligent arata ca e inteligent, nu o spune. tu esti cel mult narcisist si de asta nu se uita niciuna la tine
Daca simti nevoia asta sa schimbi ceva in altii uita-te in oglinda, acolo e problema
Degeaba spui ca esti inteligent, proștii sunt cei mai inflexibili, numai proștii cred că dețin adevărul absolut si ala format fara nicio baza
Ai o atitudine de țață de la colțul străzii și viața ta tristă nu e o scuză ca să fii un om de rahat
Si daca ai lasa putin manelele ai vedea ca invidia e doar in mintea ta
Civilizează-te

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AngelErmin):

Se numesc fete normale. Nu au nevoie de etichetele tale de om frustrat. Unele au relatii serioase la varsta aia. La restul nu mai comentez ca esti atat de inapoiat incat mi-e rusine ca port asa discutie in 2020. Sa vorbesti despre femei adevarate cand o sa fii tu un barbat adevarat nu un frustrat care sta pe TPU si injura femei. Pun pariu dupa felul in care scrii ca inca stai cu mamica. Hai pa. Daca vreau sa vorbesc cu un gunoi am unul sub masca de la chiuveta, nu mai stau sa-mi pierd timpul cu tine

| aumih16 a răspuns:

Pai daca asa le place femeilor fetelor sa fie asalaughing nu ai ce le facelaughing

Răspuns utilizator avertizat
| aumih16 a răspuns:

S-au dus vremurile alea cand fetele femeile nu erau curve tarfe prostituate etc! sau baietii barbatii nu erau cocalari curvari etc! astea sunt vremurile! oricum in ziua de astazi nu se va indragosti vreo fata femeie de un barbat baiat sarac! gras! etc! tocmai ca il vrea pe ala mai slab! muschi! masina! etc!

Răspuns utilizator avertizat
| aumih16 a răspuns (pentru AngelErmin):

Inteleg stai linistit!

| aumih16 a răspuns (pentru AngelErmin):

Pai da!

| aumih16 a răspuns (pentru AngelErmin):

Pai nu da e un adevar asta! sa stii!

Răspuns utilizator avertizat
| aumih16 a răspuns (pentru AngelErmin):

Da ai foarte mare dreptate! eu nu suport fetele femeile care rad se prostesc aiurea exact ca baietii barbatii! fix ca niste pipite din alea! mai poarta si botox silicon o gramada! multe fite pretentii! e exact asta nu suport! de aia zic spun ca nu suport! se mai vad si mari doamne! ce sa iti zic spun! nu judec! dar na noi nu suntem ca altii! care zic spun ca e misto cu botox si silicon! bine mai au si altele tatuaje etc!

Răspuns utilizator avertizat
| aumih16 a răspuns (pentru AngelErmin):

Stai linistit! e ok! te inteleg!

Răspuns utilizator avertizat
| aumih16 a răspuns (pentru AngelErmin):

Stai linistit! asa este! ce vrei! daca asa le place! asa simt ele nevoia! poate s-or fi plictisit sa fie fete cuminti! vor si ele altceva! si na acum asa se poarta! si oricum fete femei de astea! erau si inainte! banul conteaza! in ziua de astazi! nu vezi ca asa este!

| aumih16 a răspuns (pentru AngelErmin):

Te inteleg! fiindca na nici eu nu m-am bagat cu vreo fata femeie! eu nici casatorit nu am fost! stau si acum cu parintii! la cei 27 de ani ai mei! tocmai din cauza asta! ca sunt fetele femeile asa! lasa ca va veni si vremea mea! trebuie sa am rabdare! etc! toate vin de la sine! in fond! poate asa a vrut si destinul uneori! nu stiu!

Răspuns utilizator avertizat
| SoareDaniel a răspuns:

Depinde cum privesti lucrurile, si aici ma refer la asta cu plansul dupa o prietena. Eu unul nu cred asta, singurul vinovat nu e nimeni altul decat tu, cel care din scoala generala, liceul sau facultate nu a stiut sa se integreze intr-un grup de prieteni si a ramas evident cu traume care il vor urma tot timpul. Nu cred, cum ca vezi doamne trebuie sa ai un aspect fizic de invidiat, sunt prostii crede-ma, mai vad si eu cu ochii mei pe strada. Cel mai mult conteaza atitudinea, vrajeala in mod special, faptul ca le faci sa rada, sa se simta bine in compania ta si comunicarea frate, aia e cea mai esentiala. Daca tu inca din scoala nu ai fost social, dupa asta o sa tragi foloasele, o sa iti fie mult mai greu sa te repari si pe langa asta o sa intampini si alte probleme ca de exemplu : nu vei fi in stare sa iti gasesti un job dorit bazat pe cunostintele tale sau alta si mai nasoala de genul nu ai sa fi stapan la volan cand conduci masina si multe altele. Iar acum ce sa vezi, te miri de ce la 20 si ceva de ani esti evitat de fete cand iesi la abordat pe strada, pentru simplul fapt ca esti mirosit imediat de problemele pe care ti le-ai luat asupra ta de tanar si care se vor accentua si mai tare cu trecerea timpului. Asadar, consider ca nu e de vina x sau y, de vina e modul dupa care tu te modelezi de tanar. Nu stiu cat o sa imi dai dreptate in ce am spus in comentariu, dar asta e parerea mea si mi se pare anormal sa dai vina pe femei pana la urma. Sunt destule pe lumea asta care stiu ce vor de la viata fata de barbati crede-ma, si care evident pot trai si singurele, femei independente care cred ca sunt visul oricarui barbat, dar care de altfel reprezinta un vis pentru ratati care nu au stiut sa isi faca un rost in viata de cand era necesar si obligatoriu. E dureros stiu, dar ce e si mai nasol e ca am citit undeva ca SINGURATATEA UCIDE si sincer sa fiu cu tine e cat se poate de adevarat, nu acum cel mai probabil o sa simti asta de la un 35 de ani.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

E simplu, aici nu mai e de trait.

Răspuns utilizator avertizat
| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru AngelErmin):

Nu fi prost caci e un simptom periculos.

Răspuns utilizator avertizat
| SoareDaniel a răspuns (pentru AngelErmin):

Comparatia ta mi se pare inutila, alta e sa te cace mata cum trebuie si sa fii capabil sa iti dezvolti la sala un corp cat de cat ok alta e sa te nasti un schilod datorita genei, ce e nasol ca cea din urma nu te va lasa sa te bucuri de placerii vietii in primii 30 de ani de viata ca sa capeti experienta. Ce imi zici tu mie acolo e egal cu 0, pentru ca personajele alea doua devenite vedete peste noapte tot singure se simt

| Nyarlathotep a răspuns:

Acest link iti va raspunde la intrebare: https://www.youtube.com/watch?v=tJ37DmnvbfE