| xxraduxx a întrebat:

Revin cu o noua intrebare. Fetelor le-ar placea daca un baiat ar plange pentru ele?

Răspuns Câştigător
| anamimanonim a răspuns:

Mie si prietenelor mele nu le-ar place decat daca este un baiat pe gustul nostru. Daca nu este si i s-a zis ca: ''NU ESTI GENUL MEU!'', atunci as zice ca este obsedat si l-as mai si injura un pic. Daca in schimb intre mine si un alt baiat a existat cu adevarat ceva, atunci mi-ar placea enorm...
Pa! happybig grinhappy

19 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Da se simt magulite ( dar fetele parasec reprede baietii care plang dupa ele) pe urma te iau la P()La si isi bat joc de sentimentele tale reale (sau nu)

| tenutza a răspuns:

Nu cred

| swagMeOutBitch a răspuns:

Daca esti important pentru ea, DA... daca nu, poti sa plangi k prostul toata viata

| neutrino a răspuns:

Fetele sunt mandre atunci cand baietii pland dupa ele, dar asta nu insemna ca ei cresc in ochii fetelor.

| Dariusuu a răspuns:

Normal că le-ar plăcea.

Doar că în ziua de azi nu avem după cine prea plânge.
Dar excepții sunt.

| noname2021 a răspuns:

Poi depinde ce fel de planslaughing adica, daca plangi numa sa o impresionezi iti zic eu ca isi va da seama... daca e fraiera nuthinking papa!

| VampireBlood a răspuns:

Da,însă depinde şi de situaţie. Dacă un băiat ar plânge pentru fata respectivă, i-ar demonstra că o iubeşte, pentru că majoritatea băieţiilor dacă se despart de o fată puţin le pasă.

| UngUrU777 a răspuns:

Daca e fals nu!

| DaW a răspuns:

Daca esti : prost, ratat, retardat, schizofren, orb, si tagan sigur ca da happy bafta man happy fii o FEMEIE happy si plangi dupa toate care isi bat joc de tine? laughing tu vezi vruna care sa fie cu tine / mine / cu altii fara interes eu nu prea credwinking bfta

| xxraduxx explică (pentru DaW):

Eu nu am facut niciodata asta dar vreau sa spun ca idee.

| swagMeOutBitch a răspuns (pentru DaW):

Urasc genul de baietii Kum esti tu.ti se pare k te injosesti daca ti la o fata? daca esti gay iti vezi in continuare de laba ta

| xxraduxx explică (pentru swagMeOutBitch):

Eu n-am plans niciodata pentru o fata ma..Si eu urasc genul tau. Crezi ca daca te dai smecher si stai cu frezan sus vin fetele la tine. Iti mai trebuie si un pic de sensibilitate

| swagMeOutBitch a răspuns (pentru xxraduxx):

I-am raspuns lui SkyFall007 si cred ca tu nu ai ineles bine punctul meu de vedere.Ti-am spus un adevar:daca nu prezinti nici un interes pentru persoana p care o iubesti nu are sens sa plangi degeaba

| xxraduxx explică (pentru swagMeOutBitch):

Aici ai dreptate.

| AddaRosee a răspuns:

Depinde...in mod normal mi se pare penibil dar e si o dovada ca te iubeste mult..acum na daca plansul e 'real'

| marya868686 a răspuns:

Da, logic se simt iubite

| ThisIsIoanaBlack a răspuns:

Da caci sa-r simti tare iubite.....la fel cum mi s-a intamplat si mie tongue

| boss79 a răspuns:

Unele da unele nu