| qSkies a întrebat:

S-a intamplat ceva grav pentru mine, dar cred ca nu este asa de grav pentru voi.Va vorbesc cu voce tare,si va rog ajutati-ma,ma simt foarte disperata
Ieri,am stat cu un prieten foarte bun, il cheama Alina si are 19 ani, eu sunt fata si eu am tot 19 ani.Am inceput sa spun ca sunt foarte plictisita,si nu am avut ce sa-i povestec,deoarece eram prea plictisita[sau poate ca,am avut eu fluturasi in stomacel].El a inceput sa ma imbratiseze,pentru ca amandoi eram plictisiti, si nu aveam ce face.El a inceput sa imi zambeasca iar eu bagam capul in piept de rusinata...eram atat de aeriana.Desigur,nu l-am cunoscut asa simplu,eram in parc si a venit el spunandu-mi ce faci,cum iti merge.A fost foarte ciudat,deoarece nu mai vazusem un baiat,facand asa cu mine.

Mi se pare dragut tipul,desigur,sunt atasata de el un pic,si poate putin indragostita,dar nu stiu ce sa fac, va rog TPU ajutati-ma!sad Dati-mi un milion de sfaturi ce sa fac..va rog.

PS:El are prietena, dar din cate am vazut nu prea vorbeste cu ea.

10 răspunsuri:
| chupachups1234 a răspuns:

Ce inseamna pentru tine ''cu voce tare''thinking
P.S. Asigura-te ca si Alinei ii plac fetele sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of...daca are prietena nu te baga, oricat l-ai iubi. Asa cum o insala pe ea cu tine(eventual), asa te va insela si pe tine cu urmatoarea.

| Vibrations a răspuns:

Ia-l pe Alina de țâțe și sarută-l cu patimă. Nu mai fi timidă! Bagă-i mâna și sub fustă.

| Th3Li0N a răspuns:

Hmm felicitari el te iubeste pe tine de aia nu mai vorbeste cu fosta lui prietena accepta marea intrebare a lui si te rog eu sa zici da si il saruti si ai prieten

| Issabela26 a răspuns:

Mai daca are prietena as zice sa nu te bagi decat in momentul in care stii sigur ca numai e cu ea, si daca iti va zice sa fii cu el spune-i:ok dar dupa ce te desparti de prietena ta, pentru ca nu vreau sa fii si cu ea si cu mine... asta as face eu daca chiar m-as indragosti de un baiat cu pretena. dar daca are o relatie serioasa nu te baga delocwinking

| Katherineeeeeeee a răspuns:

Daca are prietena nu ar trebui sa te bagi si sa astepti sa faca el pasul cel mare...

dar daca nu are eu zic sa mai vezi cum se comporta cu tine eu zic ca poti sa ii dai si niste pupici pe obraz asa mici sa vaca ca iti place de el... iar chestia cu fluturasii in stomac si ca esti aeriana, este cel mai sigur semn ca esti indragostita happy

| NebunaaaaaaBlonda a răspuns:

Am fost in aceeasi situatie. Poate ca intre el si prietena lui e putina monotonie dar fii sigura ca nu v-a renunta la ea pentru tine. Nu`i divulga sentimentele. Daca bate apropouri, fa si tu la fel.dar cam atat. Daca ii vei spune ce simti va veti indeparta. Eu am asteptat pana s-a despartit de prietena lui big grin.