| Anonymous69 a întrebat:

Sa trec la subiect, am o problema.Eu am cunoscut o fata din scoala si am vorbit cu ea pe mess/facebook de ceva timp, si pana saptamana trecuta era totul ok, adica ii placea sa vorbeasca cu mine, dar acum de cateva zile nu mai are asa chef sa vorbeasca cu mine, mai vorbeste dar zice doar "da","bine","nu","ok", asa de parca ar fi plictisita; am intrebat-o daca e suparata pe mine a zis ca nu este. I-am lasat un mesaj de Valentine`s Day si nu mi-a raspuns. Sunt sigur ca nu are pe altcineva, dar totusi de ce nu vorbeste cu mine, daca mai inainte a spus ca vrea sa mearga la o intalnire cu mine, acum de ce nu mai vrea sa vorbeascaconfused? Multumesc anticipat pentru raspunsuri!winking

2 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Poate ca a auzit ceva neplacut despre tine si cred ca si-a pierdut increderea in tine.

| ale18a a răspuns:

Poate iubeste pe altcineva si prin tine a incercat sa il uite pe fostul. Acum si-a dat seama ca degeaba ii cu altcineva ca tot pe fostul il vrea. Orice gest de-al tau sau orice privire de-a ta il vede pe el. Si nu vrea sa iti spuna ca sa nu fie nesimntita. Asa am procedat si eu. Fara sa vreau. Vb cu un baiat ca sa uit de fostul pana cand mi-am dat seama ca nu pot cu alt baiat si ca vreau o pauza. Sa fiu singura si ca sa nu vreau sa par o nesimntita sau o folositoare asa ca incerc sa ma indepartez de baiatu acela. Si asa ii o optiune. Succes sper sa fiti impreuna:*