| roket2012 a întrebat:

Va rog sa imi ascultati si mie povestea si poate imi da-ti niste raspunsuri si mie (serioase). Mie imi place mult de o fata, iar acea fata m-a placut iar acuma nu cred ca o mai face.Eu ma comport frumos cu ea dar mereu ea se supara usor pe mine. odata s-a suparat ca m-am tinut de mana cu o alta fata (atunci nu ma mai placea). Eu in fiecare ii spun "Noapte buna :* " chiar daca nu e intrata pe mess. Intr-o seara am intrebat-o ce face si alte chestii si nu imi mai raspunde., iar cand am intrat pe id-ul unui prieten mi-a raspuns. deci e suparata pe mine si nu vrea sa vorbeasca cu mine, dar nu i-am facut nimic nu are nici un motiv sa fie suparata pe mine ca nu am mai vorbit de mult cu ea... Vreau si eu un sfat de la voi ce sa fac ca sa o impac si poate sa fim impreuna, sa o cuceresc. PS. DAU FUNDA SI MULTUMESC MULT!

Răspuns Câştigător
| DeeaV a răspuns:

O agasezi, ignor-o pentru o perioada, o sa fie uimita si o sa te caute ea. Daca o stresezi, nu faci altceva decat sa o respingi tot mai mult.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu te place saraca se straduieste sasi arate asta dar tu te milogesti dupa una de parca e eva tu adam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele simt disperarea, e cam atat de simplu.

Lipsa de tact si lipsa unei intelegeri elementare a oamenilor lucreaza si ele tot in defavoarea ta.

Iti voi spune un secret, nici o fata nu isi doreste un sclav, chiar daca asta auzi tot timpul. Baietii buni sunt doar baietii la care fetele se intorc dupa ce baietii rai le frang inimile. Cand te faci pres in fata unei fete reusesti sa-i elimini orice interes pentru tine. Oamenilor le lipseste capacitatea de a pretui lucrurile pe care le obtin foarte usor, motiv pentru care fetele se vor juca de-a sorecele si pisica, chiar si in momentul in care plac foarte mult un tip. Ele au instincte foarte bune iar noi suntem destul de intelepti incat sa intelegem cum functioneaza relatiile. Cand spun "noi" ma refer la oricine cu exceptia ta. Si daca reuseai sa fii impreuna cu ea tot te-ar fi parasit, pentru ca iti lipseste capacitatea de a intui ce isi doreste cel de langa tine. Ai fi plictitsit-o pana la exasperare asa cum acum o sufoci cu mesaje cretine pentru ca nu intelegi ca ar trebui sa faci cu totul altceva.

Deja te-ai bagat singur la colt prin atitudinea ta. Pentru fata esti doar un disperat mai prostalau, in acest moment. Acum nu numai ca trebuie sa o castigi dar mai intai trebuie sa o determini sa-si schimbe parerea despre tine. Ma tem ca iti lipsesc calitatile cu ajutorul carora ai putea face asta.

| Hakuouki a răspuns:

Don esti un pic cam lipicios, lasa-i fetei niste spatiu si te va cauta ea daca simte nevoia, daca nu, treci mai departe, daca te-ai tinut de mana cu alta inseamna ca ai ocazii si in alte parti, dar sa stai atat dupa ea nu merita. Daca te departezi de ea incercand la altele exista 3 posibilitati:1)Fata pe care o placi acum te va cauta ea.
2)Nu te va cauta, veti uita unul de celalalt si veti fi cu altii, poate fericiti (oricum daca ai fi cu tipa asta ma indoiesc ca vei ramane cu ea toata viata)
3)Vei ramane singur si trist toata viata.

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Poate fata asteapta sa faci o miscare...La asta te-ai gandit? Bineinteles, nu sa fii prost crescut si sa incepi sa o pipai.Dar sa ii dai de inteles in mod clar ca vrei ceva mai mult decat o simpla prietenie.

| roket2012 explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

Nu cred ca e asta...

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru roket2012):

Ai incercat macar? Sau ti-e prea rusine?

Stii pe aia de la Carcotasii...Rusinica rusinica!

| roket2012 explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

Nu e asta ca tot timpul ii dau de inteles lucru asta... dar eu nu stiu de ce e suparata laughing Ps: imi poti lasa id-ul tau ca esti detreaba. big grin

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru roket2012):

Nu am id vere happy Putem vorbi aici daca vrei.Imi lasi mesaj, iti raspund, una-alta...mai o maslina, mai o savarina.

| roket2012 explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

laughing))) corect laughing