| LoveMeOrLeaveMe a întrebat:

Sa va spun povestea mea.Am fost timp de 11 luni intr-o relatie cu un baiat care chiar tinea la mine.Cateva zile nu l-am vazut deloc,si l-am sunat sa il intreb ce e cu el, din pacate mi-a zis ca maicasa vrea sa se mute din oras, si era logic ca si el trebuia.Cand am auzit am suferit 1 zi intreaga, si apoi m-am despartit de el amandoi crezand ca nu mai vine in oras.Ok, acum sunt intr-o relatie cu un alt baiat.Mai nepasator.Si,fostul meu iubit A VENIT IN ORAS! Mi-e asa de door de el, si mereu se uita la mine cand ma vede, adica eu stau pe o banca si nu isi intoarce privirea.Si mi-e rusine sa ma duc sa il intreb daca vrea sa mai stam impreuna.Ce sa fac?

Dati-mi un sfat! FUNDA PT.CEL MAI BUN!

3 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Cum nu tot ce este nou,este si bun,ai putea sa te retragi din aceasta relatie noua,invocand motivul ca este nepasator.Dar inainte de a face acest lucru, afla daca fostul prieten ar dori sa reia legatura de prietenie cu tine, si daca accepta, uite, pune-l sa asculte melodia asta:
http://www.youtube.com/watch?v=6R9TB8w7n_Q

| asdasd96419 a răspuns:

Incearca sa iti raspunzi singura la intrebarea asta:sa stau cu cel care tine la mine sau cu cel care nu tine la mine?

si daca vorbiti, nimic rau nu se poate intampla

| aandrei a răspuns:

Pai daca ramane in oras, ar trebui sa vorbiti si sa il intrebi daca mai simte ceva pentru tine si depinde de raspunsul lui daca ve.ti mai fi sau nu impreuna!