| LoveMeOrLeaveMe a întrebat:

Sa va spun povestea mea.Am fost timp de 11 luni intr-o relatie cu un baiat care chiar tinea la mine.Cateva zile nu l-am vazut deloc,si l-am sunat sa il intreb ce e cu el,din pacate mi-a zis ca maicasa vrea sa se mute din oras, si era logic ca si el trebuia.Cand am avut am suferit 1 zi intreaga, si apoi m-am despartit de el amandoi crezand ca nu mai vine in oras.Ok, acum sunt intr-o relatie cu un alt baiat.Mai nepasator.Si,fostul meu iubit A VENIT IN ORAS! Mi-e asa de door de el, si mereu se uita la mine cand ma vede, adica eu stau pe o banca si nu isi intoarce privirea.Si mi-e rusine sa ma duc sa il intreb daca vrea sa mai stam impreuna.Ce sa fac?

Dati-mi un sfat! FUNDA PT.CEL MAI BUN!

4 răspunsuri:
| LostInBubble a răspuns:

Planuiesti sa te duci la o vrajitoare sa o rogi sa-i bage ea in cap amintirile cu tine? Banuiesc ca nu!
Du-te si vorbeste cu el. Spune-i ca ai incercat sa ai o relatie cu baiatul asta pentru ca incercai sa il uiti si nu ai reusit, si ca iti este foarte dor de el.
Vorbeste, daca nu incerci mai tarziu iti va parea rau, pentru ca te vei gandi ca poate el spunea "da". happy

| FreshFresh a răspuns:

Nu l-ai meritat. Daca tineai la el, nu te duceai la altul. Ia du te la el si spune i ca ai pe altullaughing Glumesc. Lasa-l in pace ca nu l meriti. Imi dai funda? Banuiesc ca nu si nu prentru ca raspunsul meu nu a fost prea bun, dar nu cred ca ti a convenit.

| LoveMeOrLeaveMe explică (pentru FreshFresh):

Tin la el si acu, dar cum mai tineam noi o rellatie daca el stia ca s-a mutat?

| UnstableX26 a răspuns:

Si chiar o zi intreaga ai suferit dupa el? o.O NU POT SA CRED!