| ciufuliiciii a întrebat:

Buna TPU sa zicem ca am o "problema" cu un baiat. El este verisorul celei mai bune prietene ale mele.Este foarte dragut, doar ca momentan sta in Italia si se intoarce tocmai la vara, din pacate eu nu am putut sa-l cunosc personal pana acum insa imi place foarte mult de el. Ma gandeam ca as putea sa vorbesc cu el pe mess sau fb insa nu vreau sa-si faca vreo impresie gresita, deoarece nu ar vedea cum sunt eu de fapt. Voi ce credeti ca ar trebui sa fac, sa fac cunostinta pe mess sau fb cu el sau sa astept pana in luna iulie cand vine in Romania?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa astepti pana in iuliebig grin. Daca vorbesti cu el pe mess, cand va veni in tara, poate ca nici nu te va recunoaste sau nu va stii ca a vorbit cu tinebig grin
Una e sa vorbesti pe mess si alta e sa vorbesti in realitatehappy
Bafta!kiss