| Criss003 a întrebat:

Sambata i-am dat accept unui baiat (dragut) pe facebook. Ne-am dat like-uri unul altuia, in fine. M-a bagat in seama pe chat, am vorbit si mi-a cerut id-ul. i-am dat id-ul am vorbit inca o ora pe mess si am facut schimb de numere. Imi dadea mesaje toate bune. Duminica la fel, luni la fel iar ieri..era cam tacut, am vorbit putin. Si mi-a zis ca eu chiar il plac. Si da, asa e. Ma simteam super bine vorbind cu el, radeam. si revenind i-am zis ca da. am incercat sa-i arat asta de la inceput. si mi-a zis ca a observat si apreciaza. si i-am zis ca eu am fost sincera acum nu stiu el. si mi-a zis ca sunt o fata frumoasa, n-are ce spune. Si i-am zis ca daca ma place super bine daca nu asta e. si mi-a zis ca el chiar ma place chiar daca nu mi-a aratat asta.

Am uitat sa mentionez ca luni batea apropouri daca vreau sa stau cu el, in fine.

Dar azi, nu mi-a mai dat niciun mesaj. Si pana acum mereu imi dadea mesaje. Si i-am zis ca am observat ca nu prea mai vrea sa vorbeasca cu mine si mi-am cerut scuze ca l-am deranjat si imediat mi-a dat mesaj si am vorbit putin.
Aseara, mi-a dat mesaj si m-a intrebat daca vreau sa ne vedem in seara asta, dar era tarziu si dormeam si nu i-am raspuns. Si azi l-am intrebat daca in seara asta sau maine seara si nu mi-a raspuns.

Eu, ce sa mai inteleg? Sa raspunda decat cei care vor sa ajute nu cei care fac misto.

10 răspunsuri:
| AndreiPiticu99 a răspuns:

El tea tratat cum l-ai tratat tu seara cand nu ii raspuns la mesaj. asta-i chesti, nu dispere asteapta.

| Grumpy123 a răspuns:

Pai,ti-ai aranjat o intalnire rolling on the floor) Asta e tot ce am inteles laughing

| Criss003 explică (pentru Grumpy123):

oh go on

| Grumpy123 a răspuns (pentru Criss003):

Is mai nebunel asa tongue

| Criss003 explică (pentru Grumpy123):

Bravo tie laughing

| Grumpy123 a răspuns (pentru Criss003):

Bravo mie >big grin

| AndreiPiticu99 a răspuns (pentru Grumpy123):

Bai frate nu te mai lauda, ca stii vorba aia > lauda de sine nu miroase a bine

| Grumpy123 a răspuns (pentru AndreiPiticu99):

Ce mas face eu fara tine?

| exicodili a răspuns:

E clar ca nu vede nimic serios cu tine.Sunt probabil sute de fete cu care vorbeste asa pe net.Parerea mea e sa nu-l iei in serios si sa nu-i mai spui ca ai observat ceva schimbari in comportamentul lui, va crede ca deja vrei sa-l ''dresezi'' dupa tine.Baietii deja is mai speriosi la asa chestii.Fii mai inaccesibila uneori si cand te suna fate ca nici nu ai observat ca nu te-a sunat.Fii draguta si nu-i pomeni de vreo intilnire. Daca te invita undeva asigurate ca iti spune o data si o ora anumita, altfel refuza-l politicos si spune-i ca nu prea poti.Impunete intr-o maniera mai detasata si posibil sa ii mai atragi atentia, altfel nu spera la multe din partea lui, caci cu un simplu compliment ca ti-a spus ca esti frumoasa nu inseamna ca deja la-i prins in mrejele tale.Succes

| Criss003 explică (pentru exicodili):

Multumesc pentru raspuns. Si nu ii pomenesc eu de nicio intalnire. El bate apropo-uri