| anonim_4396 a întrebat:

Sambata i-am dat accept unui baiat (dragut) pe facebook. Ne-am dat like-uri unul altuia, in fine. M-a bagat in seama pe chat, am vorbit si mi-a cerut id-ul. i-am dat id-ul am vorbit inca o ora pe mess si am facut schimb de numere. Imi dadea mesaje toate bune. Duminica la fel, luni la fel iar ieri..era cam tacut, am vorbit putin. Si mi-a zis ca eu chiar il plac. Si da, asa e. Ma simteam super bine vorbind cu el, radeam. si revenind i-am zis ca da. am incercat sa-i arat asta de la inceput. si mi-a zis ca a observat si apreciaza. si i-am zis ca eu am fost sincera acum nu stiu el. si mi-a zis ca sunt o fata frumoasa, n-are ce spune. Si i-am zis ca daca ma place super bine daca nu asta e. si mi-a zis ca el chiar ma place chiar daca nu mi-a aratat asta.
Am uitat sa mentionez ca luni batea apropouri daca vreau sa stau cu el, in fine.
Dar azi, nu mi-a mai dat niciun mesaj. Si pana acum mereu imi dadea mesaje. Si i-am zis ca am observat ca nu prea mai vrea sa vorbeasca cu mine si mi-am cerut scuze ca l-am deranjat si imediat mi-a dat mesaj si am vorbit putin.
Eu, ce sa mai inteleg? Sa raspunda decat cei care vor sa ajute nu cei care fac misto.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te a incercat sa vada daca il placi cu adevarat si acum ca e convins de asta poate oricand sa profite de lucru asta asa ca ai grija...

| Criss003 a răspuns (pentru mona):

Aseara, tarziu, mi-a dat mesaj daca vreau sa ne vedem in seara asta. Dar dormeam si nu i-am putut raspunde.

| shadow72 a răspuns:

Poate avea treaba baiatul...pe mine daca ma dranjai in timpc e eram cu "my best friend" te spanzuram cu sireturile de la tenisi

| stef112 a răspuns:

A vrut sa vada doar daca tu il placi si sa isi demonstreze lui ca te poate avea! Tu nu faci parte din aceasta afacere! Asa sunt unii baieti. mai misogini! P.S(asta este parerea mea in conditiile in care eu nu il cunosc, daca tu crezi ca este diferit de ceea ce am scris eu, nu vad nici o explicatie! Bafta!

| BIOMAN a răspuns:

Da cum a zis stef112