| pysybum a întrebat:

:*
Saptamana trecuta am fost la majoratul verisoarei mele.Acolo am cunoscut un baiat, care imi facea curte, imi era simpatic si am acceptat sa fiu prietena lui. Daca am acceptat sa fiu pr lui si l-am cunoscut doar de o seara, m-am purtat ca o panarama?happy
Aaa si tin sa precizez ca acum ne intelegem fff bine si tinem mult unul la altu:X:X:X
Multumesc! Dau >funda:

Răspuns Câştigător
| airam a răspuns:

Nu te-ai purtat ca o panaramahappy panarama ai fi fost daca te-ai fi culcat cu el exact din prima seara fara sa stii nimic despre elhappy dar daca ai acceptata sa fii prietena lui nu e un lucru rau, nicidecumhappy
sa fiti fericiti in continuare!

8 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

E putin ciudat sa stai cu cineva din prima zi.dar a fost dragoste la prima vedere

| cryssa a răspuns:

Mm, nu stiu. Mai bine ramaneai la un flirt mic, sa vezi cum merge si apoi deveneai prietena lui. Acum nu stiu ce sa zic... poate se va plictisi de tine, pentru simplul motiv ca te-a cucerit asa repede.

| LifeIsAJoke a răspuns:

Nu asta inseamna ca e dragoste la prima vedere!

| DavidDj a răspuns:

Nu nu esti panrama laughing.Si bravo voua, iubitiva mult.Pawave

| andra_5121 a răspuns:

Nicidecum, nu ai facut nimic rau, daca ti a placut e ft bine, nu ai de ce sa te consideri panarama, succes in continuare in relatia voastra, fundita?batting eyelashes

| Struuumf a răspuns:

Nu. v-ati vazut v-ati placut. e frumos:*
doar nu ai facut inca nimic cu elwaiting

| marya a răspuns:

Eee cum sa te porti ca o...
Un baiat se vede de la inceput cine e si cum se comporta si sigur nu alegeai tu un baiat nesimtit.
winking

| ruxyrusu a răspuns:

Ce ai facut a fost ceva din suflet,nu te condamna ca esti o panarama, daca iti facea curte si tu il placeai, ai facut ceva firesc deci nu ai facut nimic gresit...